Mobile Vikings znosi limity w pakietach danych

Operator Mobile Vikings na życzenie użytkowników wprowadza kolejne zmiany w swojej ofercie. Od dzisiaj zniesiony zostaje limit na gromadzony Internet, a do sprzedaży wchodzą nowe pakiety danych, które można bez ograniczeń dokupować ze środków dostępnych na koncie.

Zmiany w ofercie Mobile Vikings to prawdziwa gratka dla miłośników nieograniczonego korzystania z Internetu.

Potrzeby Vikingów są dla nas najważniejsze i zawsze staramy się je realizować. Wiedząc, jak ważna dla naszej społeczności jest możliwość swobodnego i szybkiego poruszania się w sieci, zdecydowaliśmy się wprowadzić znaczące zmiany w tym zakresie. Znosimy limit na gromadzony Internet i wprowadzamy nowe pakiety Internetu do kupienia ze środków na koncie. Dbamy o interesy naszych Vikingów, dlatego zapewniamy im pełen komfort w korzystaniu z sieci. — mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Od dzisiaj operator Mobile Vikings znosi dotychczasowy, wynoszący 8 GB, limit na gromadzony na koncie Internet. To oznacza pełną swobodę w akumulowaniu Internetu, o ile konto zostało uzupełnione przed upływem ważności comiesięcznego doładowania. Wówczas niewykorzystany w ciągu 31 dni pakiet danych zostaje dodany do nowo zakupionego.

Kolejna zmiana dotyczy nowych pakietów Internetu, które można dodatkowo kupować ze środków dostępnych na koncie. Od dzisiaj w ofercie Mobile Vikings dostępne są możliwości:

  • 500 MB za 5 zł
  • 1 GB za 8 zł
  • 2 GB za 12 zł
  • 5 GB za 19 zł
  • 10 GB za 24 zł
  • 15 GB za 29 zł

Dokupowane pakiety Internetu przedłużają jego ważność o 31 dni od momentu ich doładowania. Warto podkreślić, że dotychczas były one dostępne przez 14 dni, czyli ważność zwiększa się ponad dwukrotnie.

Wprowadzone przez Mobile Vikings zmiany umożliwiają niczym nieograniczone dokupowanie i gromadzenie Internetu na koncie. Przykładowo, w ramach doładowania Viking 29 Standard mamy gratis 4 GB Internetu, do tego możemy dokupić 15 GB, a ponadto zużywać niewykorzystany pakiet danych z poprzedniego miesiąca. I to wszystko w ciągu 31 dni. A jeśli taki limit sieci okaże się dla nas zbyt duży i uzupełnimy konto przed upływem ważności doładowania, niewykorzystany pakiet danych znowu przechodzi nam na następny miesiąc.

0
Źródło: Mobile Vikings
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.