myPhone 1075z kartą startową Biedronki za 99 zł

Od dziś.

Polski producent telefonów komórkowych ponawia ofertę promocyjną w sieciach Biedronka. We wszystkich sklepach Biedronka w Polsce, dostępny jest zestaw myPhone 1075 z kartą startową TuBiedronka, za jedyne 99 zł.

myPhone 1075 charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i prostą funkcjonalnością. Wyróżnia się kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,2 cala, który jest czytelny nawet dla osób starszych. Książka telefoniczna z fotokontaktami, daje możliwość przypisania dedykowanego zdjęcia do danej osoby. Proste i obrazkowym menu sprawia, iż obsługa urządzenia jest intuicyjna i nieskomplikowana. Zwiększona szerokość telefonu, ułatwia trzymanie go w dłoni.

Z myślą o dojrzałych użytkownikach, na tylnej części obudowy umieszczono został znany z poprzednich urządzeń tej serii – przycisk SOS. Pozwala on na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Istnieje możliwość konfigurowania, aż pięciu numerów, do których w razie potrzeby, trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

Telefon posiada baterię o pojemności 700 mAh, która pozwala na 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 4,5 godzin rozmów. W zestawie znajduje się stacja dokująca, która ułatwia proces ładowania. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w odtwarzać audio, radio FM, zegar, alarm, organizer, kalendarz oraz latarkę.

MyPhone 1075 dostępny jest od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka w cenie 99 zł. Telefon sprzedawany jest w kolorze białym i szarym.