Samsung Gear S2 w Nowym Roku w nowej odsłonie

Skusicie się?

W 2015 roku wprowadziliśmy narynek smartwatch Gear S2, który wyznaczył nowy standard w kategorii inteligentnych urządzeń ubieralnych. Wiązało się to z przełamaniem wielu różnych barier — stwierdził Younghee Lee, Executive Vice President of Global Marketing, Mobile Communications Business at Samsung Electronics –

W 2016 roku nadal będziemy podnosili poprzeczkę. Dzięki temu będziemy mogli dostarczać na rynek najbardziej pożądane przez klientów produkty

.

Od momentu udanego debiutu Gear S2 firma Samsung na otwartych zasadach współpracuje z wieloma partnerami w celu zwiększenia wygody oraz użyteczności zegarka. CNN oraz Bloomberg to tylko niektóre z popularnych aplikacji Gear S2. Dostępnych jest też szereg tarcz i wygodnych aplikacji takich jak eBay, ESPN, Uber i Voxer.

Reklama

Nowy Gear S2 Classic będzie obsługiwał technologię NFC z możliwością dostępu do platformy Samsung Pay, która będzie dostępna dla użytkowników Gear S2 na początku tego roku, najpierw w Stanach Zjednoczonych.

W celu zwiększenia możliwości personalizacji Samsung rozszerza linię pasków i tarcz dla Gear S2. Firma współpracuje z najwyższej klasy projektantami, takimi jak Colombo, w zakresie pasków do zegarków klasy premium. Z kolei na tarczach można znaleźć postacie z komiksów i kreskówek Fistaszki (Peanuts) czy grafikę zaprojektowaną przez takich twórców jak Keith Haring, Jean-Michael Basquiat, Jeremyville czy Burton Morris.

Nowy Gear S2 Classic będzie dostępny od lutego w kopercie Rose Gold z paskiem z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band oraz w kopercie Platinum z czarnym paskiem z naturalnej skóry Black Genuine Leather Band.