SteelSeries Rival 700 – pierwsza mysz z wyświetlaczem OLED

Oto mysz dla graczy, która w końcu różni się wyraźnie od pozostałych. Rival 700 to gadżet dedykowany fanom personalizacji i miłośnikom innowacyjnych rozwiązań.
Rival 700 została wyposażona w optyczny sensor, który charakteryzuje się zerową akceleracją sprzętową ze śledzeniem 1:1, brakiem lagów (1-milisekundowy czas reakcji), możliwością odczytu przy prędkości poruszania 300 cali na sekundę przy przyspieszeniu 50g oraz konstrukcją umożliwiającą wymianę sensora na laserowy oraz inne komponenty, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Rival 700 posiada 7 programowalnych przycisków oraz konstrukcję dopasowaną do prawej dłoni. Górna część obudowy jest odczepiana, dzięki czemu można ją w łatwy sposób wymienić jeśli będziemy chcieli zmienić wzór powłoki. Mysz jest podświetlana kolorami z puli 16,8 mln barw – możemy także zdecydować się na tryb dynamiczny, w którym kolory zmieniają się pod wpływem wydarzeń w grze.
Najciekawszą nowością w myszy jest jednak ekran OLED umieszczony na lewym boku myszy. Na wyświetlaczu mogą być prezentowane takie informacje jak: statystyki, wybrany profil, ustawienia CPI, własne logo czy nawet animacje. Ciekawą opcją jest także system drgań, który powiadomi użytkownika o wydarzeniach w grze, np. odnowieniu umiejętności czy niskim poziomie paska życia. Konstrukcja została oczywiście tak przemyślana, by wibracje nie przeszkadzały w celowaniu i normalnym używaniu myszy.
Mysz Rival 700 pojawi się w polskich sklepach na początku kwietnia bieżącego roku, w sugerowanej cenie 399 PLN. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.