Alcatel stawia na personalizację – na zewnątrz i w środku

Alcatel prezentuje serię Pop 4 – łatwe do personalizacji smartfony o wdzięcznym wzornictwie i wysokiej wydajności. Nowa rodzina produktów składać się będzie z urządzeń Pop 4, Pop 4+ oraz Pop 4S. Alcatel daje klientom możliwość dobrania ulubionej wielkości, stylu i koloru.

„Kierowana do użytkowników w wieku około 20 lat, seria Pop 4 to smartfony, które spersonalizujesz sam 'na zewnątrz i w środku'” powiedział CW Park, szef projektantów i główny menadżer Globalnego Centrum Designu Alcatel. „Seria Pop 4 oferuje ogromną kolekcję coverów, spośród których każdy wybierze idealnie pasujący do swojej osobowości i gustu.” Seria Pop 4 wzbogacona została o cztery kolekcje coverów: szczotkowane, skórzane, drewno, satynowe.

Pop 4 i Pop 4+ wyposażono w główne aparaty 8 Mpix, a także frontowe kamery 5 Mpix o szerokokątnych obiektywach, które sprawdzą się do wykonywania grupowych selfie. Doświetlenie LED znajduje się przy aparacie głównym, ale też i na froncie.

W Pop 4S znalazły się aparaty 13 Mpix na tyle i 5 Mpix na froncie. Dla najlepszych wrażeń podczas fotografowania, zastosowano ultraszybki autofokus oparty na detekcji fazy (PDAF), a także fizycznie dużą matrycę. Aparat główny wyposażony został w dwutonowe doświetlenie LED, dioda doświatlająca znalazła się również na przodzie.

Sercem Pop 4 i Pop 4+ jest czterordzeniowy procesor, a mocniejszy Pop 4S wyposażony został w potężny ośmiordzeniowy układ i LTE szóstej kategorii. Dla najlepszego zabezpieczenia, Pop 4S wyposażony został w czytnik linii papilarnych. Użytkownicy sięgający po topowym model serii dostaną również słuchawki JBL, które w połączeniu z układem muzycznym Hi-Fi mogą spełnić oczekiwania fanów dobrego brzmienia.

Duża, wydajna bateria jest gwarancją długiej zabawy. W razie potrzeby, za pomocą szybkiego ładowania, można uzupełnić akumulator o 50 procent pojemności w 30 minut.

Źródło: Alcatel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.