Chronos Eco 2 pozwoli na 7 dni pracy

Nowe urządzenie polskiego producenta wyposażono w udoskonalony, kolorowy i zawsze aktywny wyświetlacz, zgrabną kopertę, system operacyjny LinkIt oraz baterię wystarczająca na nawet 7 dni aktywnego działania (lub do 14 dni w stanie czuwania).

Urządzenie charakteryzuje się kolorowym ekranem typu transflective, który zapewnia szybkie odświeżanie i zarazem energooszczędność – mimo tego, że smartwatch posiada ciągle włączony wyświetlacz, to jego czas pracy (sparowania ze smartfonem) na jednym ładowaniu wynosi aż 7 dni. Jeśli zdecydujemy się go używać jak zwykłego zegarka, urządzenie będziemy ładować co 2 tygodnie.

Dedykowana aplikacja umożliwia sparowanie smartwatcha ze smartfonami z systemem Android (od wydania 4.3 do 5.1) i iOS (7.0 do 9.2). System pozwala na samodzielnie ustawienie rodzaju i ilości powiadomień. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi możemy także prowadzić rozmowy wprost z zegarka – co ciekawe nie ma potrzeby trzymania go wówczas w pobliżu ust – według producenta smartwatch wychwyci głos z odległości do 10 metrów. Oprócz pulsometru, krokomierza i licznika kalorii będziemy mogli także używać smartwatcha jako zdalnego spustu migawki aparatu smartfona czy jako odtwarzacza muzyki.

Dzięki funkcji Find Phone i Find Watch będziemy mogli łatwo zlokalizować oba urządzenia (wyzwolimy sygnał dźwiękowy na smartfonie lub smartwatchu). Zegarek jest wodoodporny do 3 atmosfer. Goclever Chronos Eco 2 jest już dostępny w sprzedaży w cenie 349 zł.

Powiązane treści:

Smartwatch Apple

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.