Dwa produkty, którymi Apple może nas zaskoczyć

To oczywiście tajemnica, jednak przyglądając się wszystkim przeciekom, które do tej pory trafiły do sieci, pozwolimy sobie na, wiarygodne naszym zdaniem, spekulacje.

iPhone 5SE

To pierwszy od dawna telefon Apple, który będzie miał ekran o zaledwie 4-calowej przekątnej, opisywany w różnych przeciekach pod nazwami iPhone 5se albo iPhone 5e. Wiemy nawet, jak będzie prawdopodobnie wyglądał ten telefon, oraz jaką będzie miał specyfikację techniczną. Najkrócej rzecz ujmując, będziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z lekko odświeżonym modelem iPhone 5s.

Apple iPad Air 3

Oprócz „małego” iPhone’a, Apple pokaże też najprawdopodobniej najnowszą wersję swojego tabletu – Apple iPad Air 3. Będzie to najprawdopodobniej nieco zmniejszona wersja iPada Pro, czyli (według przecieków) tablet o przekątnej 9,7-cala z procesorem A9X i 4 gigabajtami pamięci RAM.

No dobrze, ale gdzie to zaskoczenie?

W tym miejscu przechodzimy już do mniej potwierdzonych domysłów, ale nadal prawdopodobnych. Apple oprócz nowego telefonu i tablety może pokazać niespodziewanie jeszcze dwa produkty:

Apple Watch 2?

To dopiero koncept, pamiętajcie

To dopiero koncept, pamiętajcie

Pamiętacie, jak Tim Cook zaprezentował pierwszego Apple Watch? Najpierw zobaczyliśmy go właśnie podczas wiosennej konferencji, a pół roku potem trafił do sprzedaży. Tak może być i tym razem. To oczywiście w dużej mierze nasze pobożne życzenia, jednak sami przyznacie, że istnieją pewne szanse, na to, że jednak zobaczymy kolejną generację Watcha.

I, jako wisienka na torcie… Apple VR

Czy to możliwe? Cóż, wiemy że Apple zatrudniło bardzo wielu utalentowanych ludzi, zajmujących się wirtualną rzeczywistością. Oprócz tego gigant z Cupertino kupiło ostatnio firmę Flyby Media, która przed przejęciem przez Apple uczestniczyła w Projekcie Tango, zajmując się tam oprogramowaniem do skanowania otoczenia. Pytanie, czy w kwietniu Apple będzie gotowe, żeby pokazać cokolwiek związanego z VR-em. A jeśli tak, to co to konkretnie będzie i jak bardzo będzie różnić się od sprzętu konkurencji.