Pełny Office 365 dla wszystkich użytkowników nowych Lumii

Smartfony Lumia 950 i Lumia 950 XL w połączeniu z pakietem Office 365 umożliwiają nowy rodzaj pracy z wykorzystaniem urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Za sprawą funkcji Continuum, po podłączeniu do zewnętrznego monitora, sztandarowe smartfony Microsoft stają się stacją roboczą, pozwalającą na swobodną pracę.

W ramach promocji, oprócz pakietu Office 365, kupujący otrzyma dostęp do przestrzeni dyskowej o pojemności 1 TB w usłudze OneDrive i pakiet 60 minut do wykorzystania co miesiąc na rozmowy przez Skype. Office 365 zawiera szereg aplikacji na komputer stacjonarny w tym Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook oraz oferuje dostęp z poziomu różnych urządzeń. Uzyskana licencja obejmuje korzystanie z aplikacji na wybranym komputerze PC lub Mac, jednym tablecie z systemem Windows, Android lub urządzeniu iPad oraz łatwy dostęp na jednym smartfonie.

Aby skorzystać z promocji należy:

  1. Otworzyć w telefonie aplikację Lumia Offers.
  2. Z listy dostępnych ofert wybrać pozycję „Roczna subskrypcja usługi Office 365”.
  3. Wprowadzić adres e-mail i wybrać pozycję „kontynuuj”; na podany adres e-mail przesłane zostaną instrukcje dot. uzyskania rocznej subskrypcji w Sklepie firmy Microsoft.

Oferta jest dostępna przy zakupie nowego smartfona Lumia 950 lub 950 XL i obejmuje modele kupione od momentu rozpoczęcia sprzedaży aż do 30.06.2016 r. Kod promocyjny należy wykorzystać najpóźniej do 30.07.2016. Szczegółowe informacje dostępne są na dedykowanej stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/mobile/office365-offer/.