Pierwsza wada Samsunga Galaxy S7 i S7 Edge

W Sieci pojawiły się grafiki przedstawiające najprawdopodobniej wszystkie podstawowe wersje kolorystyczne smartfonów Samsung Galaxy S7 i Smartfon Galaxy S7 Edge. Jeśli to prawda, będzie ubogo. I wyjątkowo nudno.

Oczywiście można bronić producentów smartfonów stwierdzeniem, że jak się komuś nie podoba kolorystyka jego urządzenia, to zawsze może ją zmienić, kupując jakąś dodatkową obudowę czy nakładkę. Jednak po pierwsze nie do każdego modelu mamy spory wybór tego typu akcesoriów (im bardziej znany model, tym lepiej, więc w przypadku Galaxy S7 będzie na rynku masa alternatywnych propozycji), a po drugie – nie każdy chce zwiększać grubość swojego telefonu.

Miło jest zatem, jeśli producent już od początku udostępnia co najmniej kilka ciekawych wersji kolorystycznych, zarówno stonowanych (szarości, czernie, srebro, beże), jak i bardziej zakręconych (białe, różowe, kolorowe). Tymczasem wygląda na to, że w przypadku Samsungów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge wybór podstawowych kolorów obudów będzie nie tylko mocno ograniczony, ale i nudny.

Według grafik zaprezentowanych przez @evleaks, Galaxy S7 dostępny będzie jedynie w dwóch podstawowych kolorach: czarnym i beżowo-złotym. Jeden kolor mniej i mógłby nawiązywać do słynnego powiedzenia Forda dotyczącego modelu T… Oczywiście nie jest wykluczone, że na poszczególnych rynkach Samsung będzie oferował ten model w dodatkowych wariantach kolorystycznych, ale i tak nie mamy się raczej co spodziewać jakiegoś ogromnego wyboru.

Tylko nieco lepiej wygląda sprawa kolorystyki modelu Samsung Galaxy S7 Edge. Do wersji czarnej i beżowo-złotej dochodzi jeszcze odmiana srebrna. I tyle. Naprawdę nie ma za bardzo gdzie się rozpędzić i poszaleć, choć z drugiej strony warto pamiętać o tym, że i poprzednie generacje smartfonów z serii Galaxy S nie oferowały jakichś wyjątkowych palet barwnych, a mimo to sprzedawały się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do modeli konkurencji, która oferowała chociażby tylne ścianki naśladujące skórę (np. LG) lub drewno (np. Motorola). Jednak mimo wszystko szkoda – kilka dodatkowych odmian kolorystycznych obu modeli z generacji S7 na pewno nie zaszkodziłoby ich popularności na rynku.

Pamiętajcie, oficjalna premiera Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge już 21 lutego!

Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.