Panasonic przedstawia nowy tablet dla biznesu

Kamera 3D pozwala dokładnie oszacować wielkość dostępnej przestrzeni, co ułatwia znacznie tworzenie projektów czy symulacji. projektowania i tworzenia symulacji. Przy jej pomocy można skanować rzeczywiste przedmioty, a następnie umieszczać je w wybranej przestrzeni, tworząc np. projekty wystroju wnętrz. Z kolei w firmach logistycznych rozwiązanie to może służyć do pomiaru opakowań i dostępnej powierzchni magazynowej.

Z myślą o tej technologii powstała nowa wersja tabletu Panasonic FZ-M1 MK2. Oprócz kamerki z technologią Intel RealSense urządzenie może się pochwalić 7-calowym ekranem, procesorem Intel Core M5-6Y57 Pro (od 1,1 GHz do 2,2 GHz), Bluetooth 4.1, 8-megapikselowy aparat z przysłoną f/2.0 oraz WiFi 802.11/a/c. Urządzenie oferuje także opcjonalną baterię z funkcją wymiany Hot Swap, czyli bez konieczności wyłączania tabletu, a także porty konfiguracyjne i zintegrowany moduł rozszerzeń. Całość pracuje w oparciu o system Windows 10 Pro.

Z myślą o pracownikach z sektora handlowego Panasonic wprowadza także na rynek moduł Ingenico iCMP Chip & Pin. Jest to jedno z najmniejszych i najlżejszych urządzeń służących do płatności mobilnych, które będzie można podłączyć do dowolnego tabletu Panasonic Toughpad. Moduł ten, dzięki technologii Bluetooth, akceptuje wszystkie formy płatności: EMV Chip & Pin, karty magnetyczne i zbliżeniowe oraz co ważne, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa płatności.

Tablet Toughpad FZ-M1 MK2 jest dostępny u autoryzowanych dystrybutorów Panasonic w cenie

od 7950,00 zł netto.