Twórca Kung Fury reklamuje ZenFone Zoom

ASUS nawiązał współpracę z twórcą popularnego krótkometrażowego hitu Kung Fury, który stworzył na potrzeby kampanii "See The World Up Close" pięć krótkich filmików. Wspomniane materiały pozwolą wszystkim ujrzeć świat z bliska oczami Davida Sandberga.

Film Kung Fury oddał hołd nie tylko filmom policyjnym z lat 80, ale również prawdziwym sztukom walki, znanym z kultowych pozycji z tego okresu. – wyjaśnia Erik Hermanson, Head of Marketing, Dział produktów mobilnych, ASUS. -Dbałość o szczegóły, umiejętność opowiadania wciągającej historii za pomocą kamery oraz dar do efektów specjalnych, sprawiły że dzieło Davida Sandberga, Kung Fury, zostało docenione nie tylko przez krytyków filmowych, ale również przez samych widzów z całego świata. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pokazać Wam za pomocą smartfonów ASUS ZenFone Zoom świat z bliska oczami Davida Sandberga. – dodaje Erik.

Sam David Sandberg powiedział: Kiedy ASUS poprosił mnie o stworzenie pięciu filmów o smartfonie ZenFone Zoom i zaprezentował mi jego najważniejsze funkcję, w mojej głowie od razu zrodziły się dziesiątki pomysłów na jego adaptację w materiałach wideo. Co ważne firma ASUS, jako jedna z niewielu, pozwoliła mi zrealizować wszystkie filmy według mojej koncepcji z zachowaniem mojego stylu, co doceniam bo jest niezwykle rzadkie. W efekcie końcowym wszyscy mogą zobaczyć ile frajdy nam sprawiła realizacja tych materiałów.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.