Już poznaliśmy gorące nowości od Pebble’a!

Oto Pebble 2, Pebble Time 2 oraz Pebble Core.

Pebble 2

Pebble 2

Pebble 2 to następca zegarka Pebble, który będzie dostępny w nowych wersjach kolorystycznych. Posiada cieńszą, poliwęglanową obudowę i 22-milimetrowe, gumowe bransolety. Zegarek ma wytrzymać zanurzenie do 30 metrów. Pebble 2 wyposażony jest w 1,26-calowy, czarno-biały, chroniony szkłem Gorilla Glass wyświetlacz LCD i ma wytrzymywać siedem dni bez konieczności podłączenia go do ładowarki. Zegarek wyposażony w optyczny pulsometr, analizuje nasz sen a także wyposażony jest w mikrofon. Pebble 2 dostępny jest za 99 dolarów w przedsprzedaży (129 dolarów po premierze rynkowej we wrześniu).

Pebble Time 2
Pebble Time 2

Pebble Time 2 to Pebble 2, ale w metalowej obudowie i w trzech alternatywnych wersjach kolorystycznych. Ma ciut większy wyświetlacz e-papierowy w wyższej rozdzielczości, a jego akumulator ma wystarczyć na 10 dni. W przedsprzedaży zapłacimy 169 dolarów, w sklepach 199 dolarów. Premiera: listopad.

Pebble Core to coś zupełnie nowego, przypominającego ciut iPoda Shuffle. Urządzenie posiada GPS i modem 3G i jest przeznaczone dla fanów biegania. Posiada jeden przycisk start/stop i jeden przycisk SOS, który wysyła wiadomość z naszą lokalizacją. Urządzenie współpracuje ze Spotify i posiada złącze słuchawkowe 3,5 mm, moduł Bluetooth i 4 GB pamięci masowej. Nie zabrakło funkcji dyktafonu. Całość działa pod kontrolą Androida Lollipop 5.0. Akumulator ma wystarczyć na 5 godzin, można go ładować bezprzewodowo. Urządzenie będzie dostępne za 69 dolarów w przedsprzedaży, a od stycznia, po premierze, w cenie 99 dolarów.