Lumi – familijny dron

WowWee- producent elektronicznych zabawek - przygotował na Indiego kampanię swojego nowego produktu. Lumi to dron, którym w domyśle ma się bawić cała rodzina.

Drony możemy podzielić na te, które posiadają kamerki wideo oraz te, które ich nie posiadają. Lumi nie wykona dla nas żadnego zdjęcia czy filmu, ale może zapewnić inny rodzaj rozrywki.

Urządzenie oferuje głównie jeden tryb zabawy – „Lumi to the Beat”. Dron wyposażony jest w cztery kolorowe światełka. Podczas gry migają one w określonej kolejności – zadaniem gracza jest wybieranie odpowiednich kolorów w aplikacji i nadążanie za urządzeniem. Każda pomyłka obniża lot drona – gdy dotknie on podłogi, zabawa się kończy. Co ciekawe do gry możemy podpiąć drugiego drona i zmierzyć się z innym graczem.

Dodatkowo możemy wybrać tryb choreografii, w którym układamy tor lotu urządzenia, a następnie wybieramy muzykę, by ostatecznie podziwiać opracowany przez nas taniec drona. Oprócz tego możemy przy pomocy dołączonego do zestawu beacona aktywować funkcję „follow me”. Twórcy zapewniają, że urządzenie jest bezpieczne i wyposażone w funkcję automatycznego omijania przeszkód, ale spoglądając na budowę urządzenia raczej nie dałabym bawić się nim najmłodszym dzieciom – śmigła nie są niczym zabezpieczone.

Jest także szansa na inne aplikacje- producenci udostępnili bowiem API urządzenia. Trudno jednak przewidzieć z jakim Lumi spotka się zainteresowaniem. Póki co można go nabyć na Indiegogo za 59 dolarów.

Źródło: Dronelife.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.