Tak prezentują się nowe smartfony z serii Zenfone 3

Podczas rozpoczynających się właśnie w Tajwanie targach Computex Asus zaprezentował trzy nowe smartfony z linii Zenfone 3. Wszystkie posiadają metalowe ramki, procesory Qualcomma i ekrany o dużych przekątnych chronione szkłem Gorilla Glass 3.

Zacznijmy od wersji najbardziej podstawowej, czyli

Zenfone 3.

Telefon oferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, procesor Snapdragon 615, do 4 GB RAM-u i do 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o dodatkowe podzespoły znajdziemy tu także baterię o pojemności 3000 mAh, aparat główny o rozdzielczości 16 MP z czteroosiową, optyczną stabilizacją obrazu, 8-megapikselowy aparat dodatkowy, port USB typu C, skaner linii papilarnych, Bluetooth 4.2 oraz LTE. Cena smartfona zaczynać się będzie od 249 dolarów (3GB RAM/32 GB), a jego obudowy otrzymają następujące wersje kolorystyczne – złotą, białą, niebieską i czarną.

Asus Zenfone 3 Ultra oferuje największą przekątną z serii – aż 6,8″ (Full HD). Smartfon działa pod kontrolą Snapdragona 625, maksymalnie 4 GB pamięci RAM i maksymalnie 64 GB pamięci wewnętrznej. Na uwagę zwraca aparat o rozdzielczości aż 23 MP oraz bateria o pojemności 4600 mAh. Nie brakuje tu także czytnika linii papilarnych, portu USB typu C, Bluetootha 4.2 i łączności LTE. Cena smartfona została ustalona na poziomie 479 dolarów.

Najciekawiej pod kątem parametrów przedstawia się Zenfone 3 Deluxe. Oprócz 5,7-calowego ekranu Super AMOLED Full HD znajdziemy tu Snapdragona 820, do 6 GB pamięci RAM i aż do 256 GB pamięci wewnętrznej. Pozostałe podzespoły będą takie same jak w przypadku wersji Ultra, za wyjątkiem akumulatora o pojemności 3000 mAh. Ceny urządzenia będą zaczynać się od 499 dolarów (6GB RAM/64 GB).

Asus nie określił jeszcze kiedy smartfony pojawią się na rynku.

Źródło: Ubergizmo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.