Alcatel Idol 4S i Idol 4 dostępne w Polsce

Alcatel Idol 4S

Alcatel Idol 4S

Smartfony serii IDOL 4 sprzedawane są w zestawie z goglami VR. Dostępny jest również sklep VR z ciągle rozbudowywaną bazą wysokojakościowych aplikacji. Natomiast Boom Key, jak twierdzi Alcatel, poprawia… niemal wszystko. Polepsza doznania z korzystania z wielu funkcji smartfona:

Podkręć aparat:

Idealne ujęcie, ale bez straty czasu na odblokowanie telefonu, odnalezienie i włączenie aplikacji fotograficznej? Z poziomu trybu stand by, wystarczy dwukrotne przyciśnięcie Boom Key i zrobione. Po przytrzymaniu przycisku urządzenie wykona 15 zdjęć, z których można wybrać najlepsze.

Podkręć galerię:

Pozwól się zaskoczyć IDOLowi! Podczas korzystania z Galerii naciśnij Boom Key, a zdjęcia ułożą się w artystyczny kolaż lub utworzą krótki pokaz slajdów – idealne do udostępnienia w serwisach społecznościowych.

Podkręć wideo:

Dodaj zabawne, szybkie efekty i dźwięki do swoich nagrań. Wystarczy kliknąć Boom Key w czasie odtwarzania. Jeśli skorzystamy z przycisku w trakcie nagrywania, obraz natychmiastowo zostanie streamowany na żywo. Proste i sprytne!

Podkręć muzykę:

Dzięki Boom Key, można szybko podbić bas, głośność i czystość muzyki. Klawisz przyda się również podczas oglądania filmów na smartfonie – wtedy naciśnięcie włącza tryb dźwięku przestrzennego.

Podkręć rozmowę:

Głośne otoczenie, rozmówca jest ledwo słyszalny – aby natychmiastowo podnieść głośność i czystość dźwięku w słuchawce, wystarczy użyć Boom Key.

Alcatel Idol 4
Alcatel Idol 4

Seria IDOL 4 oferuje także m.in. interaktywne zdjęcia i selfie (Fyuse). Zarówno przedni, jak i tylny aparat wyposażone zostały w diody doświetlające. Dwa głośniki stereo o mocy 3,6 watów każdy, umieszczono tak by dźwięk z nich rozchodził się bez przeszkód zarówno w przód i tył. Głośniki przełączają się w zależności od ustawienia telefonu, tak aby kanały stereo zawsze były po odpowiedniej stronie. Fani dobrego brzmienia docenią również słuchawki dokanałowe JBL, które znajdują się w każdym zestawie sprzedażowym z IDOLem 4 i IDOLem 4S. Parametry techniczne obu telefonów opisaliśmy w poprzednim wpisie na ich temat.

Cena sugerowana dla IDOL 4 to 1249 zł.

Smartfon dostępny będzie w ofercie operatorów, a także w wolnej sprzedaży od lipca.

Cena sugerowana dla IDOL 4S to 1999 zł.

Smartfon dostępny będzie w wolnej sprzedaży od lipca.