Pierwszy monitor Philips z wejściem USB-C

258B6QUEB

jest pierwszym monitorem Philipsa wyposażonym w USB typu C. Dzięki zastosowaniu złącza najnowszej generacji wyświetlacz zapewnia szybki przesył danych oraz daje użytkownikowi możliwość podłączenia różnego rodzaju urządzeń, przy ich jednoczesnym ładowaniu.

Złącze USB typu C

Monitor wyposażony w najnowocześniejszy typ złącza zapewnia przesyłanie danych z prędkością do 10 Gb/s w przypadku urządzeń zgodnych z USB 3.1 drugiej generacji oraz 5 Gb/s dla urządzeń USB 3.1 pierwszej generacji. Przesył danych jest 20 razy szybszy niż w przypadku USB 2.0. Transfer pełnometrażowego filmu 4K może trwać nawet mniej niż 60 sekund. Mocną stroną złącza jest uniwersalność, którą w szczególności docenią profesjonaliści w branży biznesowej – USB-C pozwala na jednoczesne zasilanie, przesyłanie sygnału wideo i szybki transfer danych. Cienki profil złącza sprawia, że jest dopasowany zarówno do urządzeń mobilnych, jak i do standardowych notebooków. Komfort użytkowania zwiększa dwustronna wtyczka oraz szeroki wachlarz możliwości podłączeń. Monitor wyposażono ponadto w złącza DisplayPort 1.2, HDMI, DVI oraz VGA.

W dzisiejszych czasach wydajność złącza odgrywa istotną rolę w utrzymaniu produktywności użytkownika. Z satysfakcją zwiększamy naszą ofertę o 25-calowy monitor z najnowszym, a zarazem najlepszym na rynku złączem. USB typu C pozwala na podłączenie wszelkich urządzeń, w tym notebooka do monitora, przy ich jednoczesnym ładowaniu, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych kabli zasilających. Użytkownik może podłączyć wszystkie urządzenia zewnętrzne za pośrednictwem jednego kabla — komentuje Albert Ulfman, Product Manager monitorów Philips EMEA w MMD.

Dla profesjonalistów

Model 258B6QUEB sprawdzi się w użytkowaniu profesjonalnym nie tylko ze względu na USB-C. Rozdzielczość Quad HD gwarantuje doskonałą ostrość i dużą przestrzeń roboczą w porównaniu do popularnych monitorów Full HD. Podstawa SmartErgoBase pozwala na odpowiednie ustawienie wysokości monitora, jego obrotu i nachylenia ekranu, dopasowując pozycję wyświetlacza do indywidualnych potrzeb. Wąskie obramowanie nie rozprasza użytkownika, a ponadto monitor został stworzony w 65% przy wykorzystaniu materiałów uzyskanych z recyclingu, spełniając tym samym oczekiwania użytkowników ceniących ekologię.

Philips

258B6QUEB

będzie dostępny w sklepach od czerwca 2016 roku, a sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 1699 zł. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Specyfikacja techniczna:

Model

PHILIPS 258B6QUEB

Typ panelu LCD

IPS

Typ podświetlenia

System W-LED

Rozmiar panelu

63,4 cm / 25 cali

Natywna rozdzielczość

2560 x 1440 @ 60 Hz

Kąty widzenia

178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10

Maksymalna jasność podświetlenia

350 cd/m2

Kolory wyświetlacza

16,7 miliona kolorów (True 8 Bit)

Typowy współczynnik kontrastu

1 000: 1

Funkcje poprawy obrazu

SmartImage

Udogodnienia

 • Wbudowane głośniki 2 x 2W
 • Funkcje: SmartImage, Volume, Input, Menu, Wyłącznik
 • Oprogramowanie SmartControl
 • Blokada Kensington
 • Montaż VESA (100 x 100 mm)
 • Obsługa funkcji Plug & Play: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Złącza obrazu oraz audio

 • USB: USB Typu-C x1, USB 3.0 x 3 (1 z funkcją szybkiego ładowania)
 • Wejście sygnału: USB-C, VGA (analog), DVI-Dual Link (cyfrowy, HDCP), DisplayPort, HDMI (cyfrowy, HDCP)
 • Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
 • Wejście/wyjście audio: Wejście PC Audio, Wyjście na słuchawki
 • RJ45: przez USB-C

Certyfikaty i atesty

 • CE Mark, FCC Class B, VCCI, SEMKO, cETLus, CU-EAC, WEEE, CECP, TUV Ergo, TUV/GS, TCO edge