StrongPhone X3: wytrzymały telefon dual SIM

EVOLVEO wprowadził na rynek wodoszczelny i wytrzymały telefon dual SIM z niezłym wyposażeniem, funkcją Wifi HotSpot, PowerBank i nietypową jak na telefon komórkowy, latarką.

Wytrzymała gumowa obudowa chroni elektronikę w telefonie od uszkodzeń powstałych w wyniku wstrząsów, upadków i zalań. StrongPhone X3 umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch aktywnych kart SIM, podłączenie do internetu przy pomocy 3G lub WiFi, ładowanie innego urządzenia lub korzystanie z bardzo wydajnej latarki. Spełnia kryteria specyfikacji IP68, jest wodoszczelny i może być zanurzany na głębokość 1,2 metra przez 60 minut. Jest wyposażony w wodoszczelne złącze microUSB „USB cap-less” (bez gumowej zaślepki), dzięki czemu podłączenie do komputera lub ładowarki jest szybkie i łatwe. Wygląd telefonu można odświeżyć za pomocą zmiany bocznych ramek telefonu z czerwonych na srebrne, które są w zestawie z telefonem.

Użytkowników funkcji WiFi HotSpot ucieszy płynne udostępnianie sieci i korzystanie z Internetu na notebooku lub tablecie. Funkcja PowerBank umożliwia łatwe ładowanie innego telefonu lub tabletu za pomocą USB. Wydajna latarka jest obsługiwana za pomocą jednego przycisku z boku telefonu i daje znacznie więcej światła niż standardowe latarki w innych telefonach komórkowych.

StrongPhone sprawdzi się w trudnych warunkach, jest przystosowany do pracy w wysokich i niskich temperaturach, wilgotnym otoczeniu, sprawdzi się na łodzi, górskich wycieczkach, w warsztacie samochodowym czy na budowie. Telefon wyposażony jest też w funkcję SOS – za pomocą jednego klawisza można wezwać pomoc. Przycisk z boku telefonu można programować i dzięki temu mieć łatwy dostęp do swoich ulubionych aplikacji.

Telefon jest już w sprzedaży, a jego cena to 411 zł.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.