TP-Link wprowadza do sprzedaży Neffos C5 i C5L

Producent urządzeń sieciowych postanowił rozszerzyć swoją ofertę o niedrogie smartfony z LTE i miejscem na dwie karty SIM.

TP-Link Neffos C5 to większy ze smartfonów – posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Za jego działanie odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735P (1,30 GHz), 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia kartami microSD.

Oprócz łączności LTE, Wi-Fi i Bluetooth smartfon oferuje 8-megapikselowy aparat tylny i 5-megapikselowy aparat do selfie. Nie zabrakło także miejsca na drugą kartę SIM. Całość zasilana jest z baterii o pojemności 2200 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 5.1.

Urządzenie jest już w sprzedaży w cenie 599 zł (dwa warianty kolorystyczne – szary i biały).

Z kolei Neffos C5L jest nieco słabszym, a przez to też tańszym smartfonem. Cechuje się 4,5-calowym ekranem o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, czterodzeniowym procesorem Snapdragon 210 (1,10 GHz), 1 GB pamięci RAM i 8 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej.

Tu także znajdziemy łączność LTE, Wi-Fi i Bluetooth oraz 8-megapikselowy aparat tylny. Kamera przednia cechuje się jednak niższą rozdzielczością 2-megapikseli. Całość zasilana jest z baterii o pojemności 2000 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 5.1. Cena urządzenia została ustalona na poziomie 379 zł. Neffos C5L także pojawił się w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i szarym.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.