Samsung Galaxy Note 7: data sprzedaży w Polsce

Po dwóch tygodniach od światowej premiery, czyli 16 sierpnia – rozpocznie się przedsprzedaż flagowego modelu Samsung Galaxy Note7 w Polsce.

Nie ma chyba w ostatnich dniach smartfona, który wzbudzałby tak wielkie zainteresowanie jak Samsung Galaxy Note 7. Świadczy o tym także liczba newsów, które ukazała się na jego temat na naszym portalu, możecie także zapoznać się z naszymi pierwszymi wrażeniami z jego użytkowania.

Teraz wiemy jeszcze jedno – wkrótce po światowej premierze Galaxy Note 7 dostępny będzie w przedsprzedaży także w Polsce, dokładnie za kilka dni – od 16 sierpnia. I chyba warto się na tę opcję zdecydować, ponieważ do telefonu zakupionego w przedsprzedaży klienci otrzymają najnowszy model gogli VR – Samsung Gear VR2 (w kolorze czarnym). Darmowym dodatkiem będzie także pakiet usług GUARD, w skład których wchodzi m.in. ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia oraz przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat.

W okresie przedsprzedaży modele Galaxy Note7 będą dostępne w trzech kolorach: Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral (kolor Blue Coral dostępny u wybranych partnerów). Niestety, jak informuje Samsung, ze względu na olbrzymie zainteresowanie Galaxy Note7 na światowych rynkach, ilość sztuk dostępnych w przedsprzedaży będzie ograniczona. Przedsprzedaż Galaxy Note7 będzie prowadzona u wybranych partnerów.

A ceny? Oficjalnie nadal nic nie wiadomo, ale cena z niektórych europejskich sklepów daje w przeliczeniu 3600-3700 zł. Najpóźniej za kilka dni poznamy jednak oficjalne propozycje polskich dystrybutorów Note’a 7.

0
Źródło: materiały prasowe, własne
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.