IFA 2016: ta opaska pozwoli ci poznać skład twojego ciała

Zmierz i śledź poziom tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej bezpośrednio z nadgarstka naciskając jeden przycisk.

Analiza składu ciała pozwala nam dobrze zrozumieć poziom zaawansowania naszej aktywności fizycznej oraz jego zmian po upływie czasu. Do tej pory, uzyskanie tych danych było możliwe tylko przy użyciu dedykowanych skal i drogich technologii – dzięki TomTom Touch będą dostępne dla szerszego grona osób.

TomTom Touch został zaprojektowany w ten sposób, aby można było korzystać z niego 24/7, zawiera wszystko, czego można oczekiwać od monitorów aktywności, które są dostępne na rynku. Urządzenie umożliwia śledzenie kroków, snu, tętna oraz spalonych kalorii. Jest także wyposażone w tryby sportowe służące do biegania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Korzystając z TomTom Touch można także pozostać w kontakcie z innymi osobami, dzięki otrzymywaniu powiadomień z telefonu.

Za pomocą aplikacji na smartfony, TomTom MySports, można łatwo sprawdzać swoje statystyki, postępy oraz podzielić się osiągnięciami ze znajomymi. Analiza wykresów oraz parametrów wskazujących na poprawę sprawia, że widzimy sens naszych działań i wpływ, jaki z biegiem czasu mają one na skład naszego ciała.

TomTom Touch jest dostępny w przedsprzedaży już teraz w cenie 699 zł. Cała seria będzie dostępna w sklepach w październiku.