X-kom daje 30 dni na zwrot sprzętu bez podania przyczyny

Całkiem ciekawa promocja.

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wybór odpowiedniego sprzętu nie powinien być dużym wyzwaniem, sytuacja nieco komplikuje się po zapoznaniu z ofertami najlepszych producentów. Liczba możliwych konfiguracji w połączeniu z ceną sprawiają, że wybranie idealnego urządzenia nie jest takie proste. Nie pomagają również zamieszczone na stronach sklepów czy forach internetowych komentarze. W końcu ilu ludzi, tyle różnych opinii.

Z myślą o klientach, którzy nie są pewni dokonanego zakupu, jeden z największych sklepów branży elektronicznej w Polsce przygotował ofertę „30 dni na zwrot”. W ramach akcji wszystkie osoby, które do 31 października 2016 roku zrobią zakupy w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym

x-kom będą mogły w bezpieczny sposób przetestować wybrane przez siebie produkty i utwierdzić się w trafności dokonanego wyboru.

Te kilkadziesiąt dni z pewnością pozwoli odkryć wszystkie zalety zakupionego sprzętu, poznać każdą funkcjonalność przygotowaną przez producentów i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli po tym czasie okaże się, że produkt nie spełnia oczekiwań, bez podania przyczyny będzie można zwrócić go do sklepu i otrzymać pieniądze z powrotem.

Akcja „30 dni na zwrot” w sklepach x-kom trwa do 31 października 2016 roku. Każdy klient, który dokona w tym czasie zakupu może zwrócić produkt w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.