Black Friday i Cyber Monday już za miesiąc!

Black Friday tradycyjnie kojarzony jest z szaleństwem zakupów, szczególnie w USA. Co roku wygląda to podobnie: tysiące ludzi czekających w niekończących się kolejkach na moment otwarcia sklepu po to, aby kupić coś za przysłowiowe półdarmo. Ludzie opanowują wielkopowierzchniowe galerie handlowe, wózki uginają się pod ciężarem towaru, magazyny pustoszeją a sklepy biją kolejne rekordy sprzedaży. Istne szaleństwo. O skali zainteresowania Czarnym Piątkiem świadczą wydane kwoty: w 2014 Amerykanie tylko w ciągu tego jednego dnia wydali ponad 50 mld dolarów!

A jak to wygląda na naszym krajowym podwórku? Czy nadal tylko obserwujemy to z boku czy już aktywnie uczestniczymy?

Oczywiście, że aktywnie bierzemy udział, tylko sprytniej!

O ile Black Friday w Stanach czy Wielkiej Brytanii skupia się na sklepach stacjonarnych, to w Polsce koncentruje się głównie na sklepach internetowych. Dzięki temu mamy możliwość skorzystania ze zniżek nie wychodząc z domu, posiadając ogromny wybór setek sklepów i okazji. Możemy od razu skorzystać z rabatów na sprzęt elektroniczny w RTV EURO AGD lub Media Expert, kupić taniej perfumy w Douglasie albo zamówić kilka książek w Empiku. Z każdą kolejną edycją coraz więcej sklepów udostępnia rabaty.

Jak się więc odnaleźć wśród tysięcy kodów rabatowych dostępnych tylko w jednym dniu i jak maksymalnie je wykorzystać?

Jak co roku, portal

Picodi.com

(największa w Polsce platforma udostępniająca kody rabatowe do sklepów internetowych) udostępnia specjalną stronę agregującą wszystkie zniżki na Black Friday w jednym miejscu. Na stronie Black Friday Picodi wybierzemy oferty z różnych kategorii do praktycznie wszystkich sklepów, które uczestniczą w akcji.

Wszystko działa jak na co dzień w portalu Picodi: zniżki są darmowe, proste w użyciu i dotyczą pełnoprawnych produktów. Z tą różnicą, że w tym szczególnym momencie w roku, użytkownik może spodziewać się rabatów sięgających nawet do 80%!

Jednak jest tu mały haczyk – w związku z błyskawicznie rosnącą w Polsce popularnością Black Friday istnieje spore ryzyko, że produkty rozejdą się na przysłowiowym pniu.

Tak więc, niczym w amerykańskim Black Friday, tutaj również trzeba będzie wykazać się nie lada sprytem i czujnością aby upolować wymarzony sprzęt. Wspomóc nas w tym może zapisanie się do newslettera na stronie, dzięki któremu będziemy dostawać przypomnienia o nadchodzących wyprzedażach!

Dla wszystkich którzy przez weekend będą dochodzili do siebie po piątkowym szaleństwie zakupów, niestety nie mam dobrej wiadomości. Na horyzoncie bowiem zbliża się Cyber Monday – w pierwszy poniedziałek po Black Friday. Co oznacza Cyber Monday?

Jeszcze więcej wyprzedaży, zniżek i rabatów. Jeszcze więcej okazji do upolowania, a co za tym idzie-jeszcze więcej pieniędzy do wydania!

Co zrobić, aby po tym maratonie wytrzymać do pierwszego? Oczywiście – skorzystaj z Picodi i oszczędzaj nawet do 50% na zakupach!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.