HAMA na Poznań Game Arena 2016

Na kilkadziesiąt tysięcy gości czekało stoisko o powierzchni 120 m2, na którym HAMA zachęcała każdego fana gier do zapoznania się z szeroką gamą produktów, w tym akcesoriami dla graczy z linii uRage oraz dyskami SSD SanDisk w powiązaniu z akcją rabatową w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz stoiskiem Media Markt na samych targach.

Na miejscu można było przetestować wspomniane akcesoria, a także wziąć udział w turnieju League of Legends, którego zwycięzcy otrzymali nagrody o łącznej wartości 1550 złotych. Do dyspozycji odwiedzających przygotowana była strefa free to play, gdzie można było zmierzyć się w Need for Speed Rivals, League of Legends, CS:GO oraz Battlefield 4 na konsole PS3 i Xbox oraz PC. Stała ekspozycja, stanowisko DJ oraz parkur Balance Scooter, czyli prezentacja elektronicznej deskorolki to kolejne atrakcje przygotowane przez HAMA. Swoje premiery miały słuchawki uRage SoundZ 7.1 oraz metalowa klawiatura uRage Cyberboard i myszka uRage Reaper evo.

Tegoroczne aktywności na stoisku HAMA Polska poprowadziły osoby znane wielbicielom świata gier. Arquel to były zawodowy gracz League of Legends i zarazem jeden z najpopularniejszych stremearów tej gry w Polsce. W sobotę poprowadził turniej LoL w systemie pucharowym 1vs.1. Każdy odwiedzający stoisko miał okazję do rozmowy, zrobienia zdjęcia z prowadzącym i otrzymania jego autografu. Drugim prowadzącym był Łukasz „Leofromkorea” Mirek, znany animator gamingowy, słynący z prowadzenia aktywności podczas takich wydarzeń jak Intel Extreme Masters 2014 MSI/Komputronik, Intel Extreme Masters 2015 Blizzard, MSI/Blizzard w Bydgoszczy i wreszcie Esport Now 2016 – na stoisku NVIDIA Overwatch. O świetną oprawę muzyczną zadbał DJ Decks – jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów oraz producentów muzycznych.

PGA było także okazją do wzięcia udziału w licznych konkursach, w których można było wygrać cenne nagrody i zmierzyć z innymi uczestnikami wydarzenia. Na zwycięzców czekały gamingowe akcesoria, w tym myszki uRage UNLEASHED czy słuchawki.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.