Konkurs: zrób „zdjęcie” w grze i wygraj kartę graficzną Gigabyte GTX 1060!

Takiego konkursu fotograficznego chyba jeszcze nie było! Nigdy i nigdzie.

Ilustracja: NVIDIA

Ilustracja: NVIDIA

Takiego konkursu jeszcze w Polsce, a być może nawet na świecie nie było! To konkurs fotograficzny, w którym łączyć się będą i przenikać dwie rzeczywistości: wirtualny świat gier i świat realny, dostępny każdemu z nas. Dlatego też łączą się też w nim dwa podmioty organizujące konkurs: Chip.pl i Fotospacery.pl.

Żeby wziąć udział

Aby wziąć udział w naszym konkursie, nie trzeba wiele. Wystarczy przysłać pracę konkursową (lub dwie) w postaci zrzutu ekranowego z gry albo w formie

prawdziwego zdjęcia

– na adres:

[email protected]
  • Jeśli chodzi o zrzuty ekranowe z gier, powinny być one wykonane z wykorzystaniem technologii Ansel firmy NVIDIA. Pisaliśmy o niej oddzielnie w tym artykule.
  • W przypadku zdjęć Jury konkursowe oceniać będzie ich powiązanie, inspirację światem gier. Ale co to dokładnie oznacza? Z jednej strony pole manewru jest ogromne, bo istnieje mnóstwo gier, których wirtualny świat aspiruje do naśladownictwa świata realnego, więc teoretycznie każde wykonane zdjęcie może być w jakiś sposób uznane za mające swój odpowiednik w jakiejś grze. Ale z drugiej strony wiadomo, że na widok pewnych ujęć, pewnych kadrów oglądającym przychodzi na myśl konkretna gra lub przynajmniej charakterystyczny dla gier sposób przedstawiania świata. I właśnie o tego typu zdjęcia chodzi w tym konkursie.
  • Szczegółowy regulamin znajdziecie na tej stronie.
Nagroda

Nagroda jest jedna, za to wspaniała – karta graficzna firmy

Gigabyte

– model GeForce GTX 1060 G1 Gaming, wykorzystujący jeden z najnowszych chipsetów firmy NVIDIA. Z taką kartą swobodnie zagracie w dowolną najnowszą grę, choć warto pamiętać o tym, że technologia Ansel działa także na wielu starszych układach graficznych.

Dlatego żeby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba od razu posiadać bądź kupować najnowszego typu karty graficznej NVIDIA. Wręcz przeciwnie – to konkurs jest okazją do tego, by tę kartę zdobyć;-) Wystarczy zatem nawet kilkuletni układ graficzny tej firmy (szczegóły podajemy w artykule o technologii Ansel) lub też… aparat czy nawet smartfon. Na tym właśnie polega wyjątkowość tego jedynego w swoim rodzaju „eklektycznie-fotograficznego” konkursu!

A zatem zapraszamy!

Zrób zrzut ekranowy, czyli „zdjęcie” w świecie wirtualnym gry

albo też prawdziwe zdjęcie inspirowane światem gier

i weź udział w naszym konkursie!