Oto inteligentna… doniczka

Parrot Pot jest inteligentną doniczką do użycia zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz, zaprojektowaną do pracy nawet w ekstremalnie trudnych warunkach klimatycznych (deszcz, upał, zimno: od -5 stopni do + 55 stopni Celsjusza). Doniczka jest wyposażona w 2,2-litrowy zbiornik wody i system nawadniania, który został rozmieszczony w czterech różnych punktach dla kompleksowego nawadniania rośliny. Dzięki aplikacji Parrot Flower Power, możesz wybrać tryb nawadniania najbardziej odpowiedni dla twojej rośliny.

Już po kilku cyklach doniczka Parrot Pot „rozumie” potrzeby twojej rośliny i dostarczy odpowiednią ilość wody we właściwym czasie. Parrot Pot reguluje pobór wody tak, aby zapewnić roślinie do jednego miesiąca nawodnienia bez nadzoru czy dodatkowych działań z twojej strony.

Dzięki czterem wbudowanym czujnikom, Parrot Pot w czasie mierzy dane niezbędne do utrzymania twojej rośliny w dobrej kondycji. Są to:

  • nawilżenie gleby
  • ilość nawozu
  • temperatura otoczenia
  • intensywność światła

Dane te, co 15 minut są zapisywane i co dwie godziny wysyłane do Parrot Cloud, gdzie są poddawane analizie za pomocą algorytmów. Porady i ostrzeżenia dotyczące rośliny otrzymujesz za pomocą aplikacji Parrot Flower Power, która pozwoli ci utrzymać roślinę w dobrej kondycji, szczególnie, gdy potrzebuje ona natychmiastowej uwagi. Doniczka Parrot Pot podpowie ci, kiedy dodać nawóz lub przenieść roślinę do pomieszczenia z optymalnym oświetleniem.

Za tę przyjemność będziemy musieli jednak słono zapłacić. Parrot Pop sprzedawany będzie w cenie 149 euro.