PGA: Hama prezentuje linię nowych produktów dla graczy

Znany producent sprzętu pozwoli odwiedzającym gościom Poznań Game Arena zapoznać się z nowymi akcesoriami dla graczy.

Klawiatury z serii uRage charakteryzują się agresywnym designem, podświetlanymi klawiszami, technologią anti-ghosting. Model Exodus 2 posiada ponadto wbudowane podkładki pod nadgarstki oraz oznaczone na niebiesko przyciski szybkiego reagowania. Z kolei Illuminated spodoba się fanom bardzo cichego sprzętu i… zaskoczy swoją elastycznością. Cyberboard to klawiatura wykonana z wysokiej jakości szczotkowanego metalu, a Macro posiada aż 11 konfigurowalnych przycisków do przypisania skryptów wraz z wbudowanym oprogramowaniem do gier uRage. Ceny tych klawiatur wahają się od

70 do 160 euro.

Headset uRage SoundZ 7.1 charakteryzuje się zastosowaniem technologii wibracyjnej polegającej na wzmacnianiu poziomu basu lub wyciszania dźwięku podczas rozgrywek. Każdy z headsetów nowych headsetów Hamy wyposażony jest w funkcję odczepiania mikrofonu oraz regulacji głośności. Ceny headsetów zaczynają się od 80 Euro.

Na PGA będzie można obejrzeć i wypróbować możliwości trzech optycznych modeli: Reaper evo., Reaper ess. oraz Reaper nxt. Charakteryzują się one przede wszystkim regulowanymi ustawieniami DPI (od 600 do nawet 4000), ergonomicznym kształtem oraz konfigurowalnymi przyciskami z funkcjami przypisywanymi w zależności od rodzaju gry. Model evo. pokryty jest warstwą antypoślizgową i posiada teflonowe ślizgacze. Myszka z rozszerzeniem ess. charakteryzuje się natomiast zintegrowanymi przełącznikami Omron, które zapewniają dłuższą żywotność. Model nxt. z kolei posiada sygnalizację bieżącego ustawienia DPI za pośrednictwem kontrolek LED. W komplecie nie zabraknie także solidnej podkładki High Sense. Wykonana z polikarbonatu, o sporej powierzchni i zapewniająca niewielkie tarcie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.