Nareszcie! Affinity Photo także w wersji dla Windows

Finalna wersja Affinity Photo dla Windows kosztować będzie 50 dolarów, płatnych jednorazowo, bez żadnych wynalazków typu abonament. Mało tego, darmowa będzie także aktualizacja do programu w wersji 2.0, zaś wersję beta możemy pobrać zupełnie bezpłatnie.
O Affinity Photo pisaliśmy pierwszy raz już w lutym 2015 roku. Już wtedy aplikacja zapowiadała się niezwykle obiecująco, a jej jedyną wadą (oczywiście tylko dla części użytkowników) było to, że dostępna była wyłącznie na komputery firmy Apple. Mimo to aplikację ściągnięto ponad 230 tysięcy razy jeszcze przed lipcem 2015 roku, kiedy pojawiła się jej finalna, płatna wersja, kosztująca 50 dolarów. I jeszcze drobiazg, o którym warto wspomnieć – Affinity Photo zyskała też na iTunes tytuł „aplikacji roku” – to też chyba o czymś świadczy.

Teraz pojawiła się w końcu wersja dla komputerów z systemem Windows, którą też możemy pobrać w wersji Beta. Dobra wiadomość jest też taka, że jest to już Affinity Photo rozbudowane o nowe funkcje, stanowiące część aktualizacji do wersji 1.5. Znajdziemy tam m.in. zaawansowane narzędzia do obróbki HDR-ów, łączenie zdjęć z różną płaszczyzną ostrości, przetwarzanie wsadowe czy obróbkę obrazów 360 stopni. Wiele informacji na temat nowej wersji dla Windows znajdziecie także w tym filmie:

Jeśli jesteście zainteresowani testem bezpłatnej wersji beta, można ją ściągnąć po zarejestrowaniu się na tej stronie.

0
Źródło: Affinity Photo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.