LG pokazało genialny monitor dla graczy

LG wprowadziło do sprzedaży w Polsce najnowszy monitor dla graczy UltraWide 34UC79G. Jest to pierwszy na świecie ekran w formacie 21:9 z matrycą IPS, odświeżaną z częstotliwością 144 Hz, dodatkowo wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazu oraz funkcje wspierające graczy nawet w najbardziej zaawansowanych rozgrywkach.

LG UltraWide 34UC79G

to panoramiczny monitor z zakrzywionym ekranem w formacie 21:9, który na 34 calach jest w stanie dostarczyć wyjątkowych wrażeń w rozdzielczości Full HD (2560×1080). Ultra szeroki ekran IPS z zaawansowaną funkcją 1 ms Motion Blur Reduction, pozwala na płynne wyświetlanie obrazu, wyraźne i o realistycznych kolorach. Nowy model oferuje nieosiągalną do tej pory dla matryc IPS częstotliwość odświeżania 144Hz, co zapewnia to płynne przejścia między obrazami bez powstawania jakichkolwiek powidoków.

LG 34UC79G wyposażono także w technologię AMD FreeSync, która dodatkowo wspiera płynność gry. Eliminuje ona rozrywanie i zacinanie obrazu będące efektem różnic między szybkością generowania kolejnych klatek przez kartę graficzną, a częstotliwością odświeżania monitora.

Model LG 34UC79G to także różne tryby ustawień obrazu, które gracz może zmieniać w zależności od rodzaju włączonej gry oraz dodatkowe funkcje. Pierwszą z nich jest Black Stabilizer, który zapewnia dobrą widoczność nawet w najciemniejszych zakątkach scen. Druga to Dynamic Action Sync zmniejszająca opóźnienia wejścia do 1 ms. Monitor wyposażono również w znany graczom FPS Crosshair, czyli dodatkowy celownik ustawiony na środku ekranu, co pozwala szybko oddać celny strzał.

Gracz może dostosować kąt nachylenia monitora, ustawić jego wysokość, a korzystając ze specjalnego zaczepu podtrzymującego przewód myszy, ograniczyć jego plątanie się.

LG UltraWide 34UC79G

jest już dostępny u autoryzowanych sprzedawców a jego sugerowana cena detaliczna wynosi ok.

3099 zł

.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.