Nowy smartfon Nokii na prawdziwych zdjęciach

Nokia wraca na rynek smartfonów – to widać i słychać, w postaci coraz większej ilości przecieków na temat danych technicznych oraz zdjęć urządzeń.

Ciekawych, nowych informacji na temat wyglądu nadchodzącego smartfona firmy Nokia dostarcza paczka zdjęć, które pojawiły się w sieci. Prawdziwych zdjęć, a nie obrazów renderowanych w komputerze, natomiast niestety nie są to jeszcze fotografie przedstawiające cały telefon, ale jedynie jego obudowę. Niemniej można się z nich całkiem sporo dowiedzieć.

Po pierwsze, obudowa nowego smartfona Nokii wykonana jest z metalu. Dlatego konieczne było zaprojektowanie szczelin antenowych, które w wyraźnie przypominają kształtem anteny z nowego iPhone;a 7. Ciekawe, co na to Apple…

Dwa otwory na tylnej ściance to prawdopodobnie miejsce na pojedynczy obiektyw oraz skaner linii papilarnych, choć możliwy jest też (lecz mało prawdopodobny) scenariusz z dwoma obiektywami i brakiem czytnika w tym miejscu. Z boku widać miejsce na trzy kolejne przyciski.

Wiemy już oficjalnie, że Nokia szykuje ważną premierę/ważne premiery na targi MWC 2017, które odbędą się na początku roku w Barcelonie. Prawdopodobnie będzie to „okręt flagowy” tej firmy, właśnie z metalową obudową (tą ze zdjęć?) i wyposażony w układ Snapdragon 821 i aparat z matrycą o rozdzielczości aż 22,6 mln pikseli. Znamy też sporo danych technicznych innego nadchodzącego smartfona Nokii – modelu D1C.

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.