OnePlus 3T: unboxing na pokładzie… myśliwca

OnePlus 3T to odświeżona wersja topowego smartfona jednego z najbardziej kontrowersyjnych producentów telefonów na świecie. Może właśnie to zainspirowało twórców filmu do wybrania trochę nietypowego miejsca na rozpakowanie pudełka z nowym egzemplarzem OnePlus 3T...

OnePlus 3T to potężny smartfon w świetnej cenie – dość powiedzieć, że pod względem specyfikacji można go porównać chociażby do Google Pixel XL, od którego jest jednak ponad 200 dolarów tańszy. Choć z drugiej strony warto pamiętać, że „pełnym następcą” modelu OnePlus 3 będzie dopiero OnePlus 4, którego specyfikacja już pojawiła się w sieci.

Nie zmienia to jednak faktu, że OnePlus 3T to niezwykle ciekawy model topowego smartfona, kosztującego raptem ok. 450 dolarów. Innymi słowy – zgodnie z zasadą firmy OnePlus – na rynku pojawił się kolejny „zabójca topowych smartfonów”, w którym zabójcze są obydwie rzeczy: zarówno specyfikacja, jak i cena.

Może właśnie dlatego, jak na zabójcę przystało, jeden z „testerów” (film powstał jako oficjalny materiał OnePlus) nowego smartfona OnePlus postanowił nagrać film typu unboxing – czyli po prostu rozpakowywanie nowego smartfona z pudełka – w bardzo nietypowych okolicznościach: na pokładzie lecącego samolotu myśliwskiego! Może nie jest to wprawdzie myśliwiec najnowszej generacji (moim zdaniem to MiG-15 UTI lub Lim-2A), ale nie zmienia to faktu, że jak na unboxing, ten film wyjątkowo mocno wciska w fotel. W przenośni i dosłownie:

Na marginesie warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy tego typu lotniczy wyskok związany z telefonami OnePlus. Całkiem niedawno model OnePlus 3 zrzucany był na lotnisko z wysokości ponad 200 metrów.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.