Wodoodporny telefon dla… fanów muzyki

Dzięki HTC BoomSound Adaptive Audio oraz pierwszym na świecie adaptacyjnym słuchawkom podłączanym do portu USB C, w których dźwięk jest dostosowany do twoich preferencji, telefon 10 evo to intrygująca propozycja.

Dźwięk, który dostosowuje się do unikatowej budowy twoich uszu. Metalowa obudowa. HTC wprowadził na rynek model 10 evo. Wraz z telefonem na rynek wprowadzone zostaną także pierwsze na świecie adaptacyjne słuchawki podłączane do portu USB Type-C, które dopasowują dźwięk do słuchu użytkownika. HTC 10 evo to także w całości konstrukcja obudowa odporna na wodę, zachlapania i kurz.

HTC BoomSound Adaptive Audio to system, który prawie natychmiast dostosowuje parametry odtwarzania do poziomu dźwięków otoczenia, sprawiając, że użytkownik pozostaje w strefie oddziaływania muzyki i dźwięku. System Adaptive Audio obejmuje również możliwość odtwarzania audio w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu uzyskamy 24-bitowe brzmienie.

W pełni metalowa obudowa HTC 10 evo jest odporna na działanie wody, zachlapania, oraz kurz. Może się pochwalić certyfikatem IP57, toteż bez uszczerbku przetrwa przypadkowe zamoczenie lub rozlanie cieczy. W HTC 10 evo zamontowano wyświetlacz o rozmiarach 5,5 cala pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 5.

Aparat fotograficzny HTC 10 evo o rozdzielczości 16 mln pikseli wyposażony jest w system optycznej stabilizacji obrazu, który redukuje wstrząsy. Dzięki szybkiemu uruchamianiu aparatu oraz szybkiemu autofokusowi do 0,3 sekundy z systemem Phase Detection Auto Focus, możesz być pewien, że za każdym razem uda ci się zrobić zdjęcie na czas.

HTC 10 evo został wyposażony w tryb Pro, który daje użytkownikowi kontrolę nad wykonywanymi zdjęciami. Poza spodziewanymi opcjami zaawansowanymi, jak wykonywanie zdjęć w RAW, obróbka zdjęć w RAW oraz ręczna kontrola niemal każdego ustawienia aparatu, użytkownik uzyskuje możliwość robienia zdjęć przy długim czasie ekspozycji. Przedni aparat o rozdzielczości 8 mln pikseli posiada system Auto HDR. Szeroki tryb zdjęć panoramicznych pozwala natomiast robić zdjęcia całej rodziny z zapasem przestrzeni, a zintegrowana lampa błyskowa w wyświetlaczu zadba o to, by zdjęcie wyglądało dobrze nawet jeśli zrobimy je nocą lub przy słabym oświetleniu.

HTC 10 evo działa pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat. Wbudowany w HTC 10 evo czytnik linii papilarnych pozwala uruchomić telefon dotknięciem palca w ciągu 0,2 sekundy. Linie papilarne są także kluczem, który pozwala uruchomić aplikacje zablokowane funkcją App Lock (blokada aplikacji) w Boost+. Co więcej, Boost+ utrzymuje telefon w dobrej kondycji dzięki usuwaniu plików-śmieci i dynamicznej alokacji zasobów, jak pamięć telefonu, według potrzeb, dbając o to, by telefon działał płynnie przy maksymalnym czasie życia baterii.

HTC 10 evo wyposażony został w technologię Qualcomm Quick Charge, która pozwala szybko podładować telefon. Do telefonu można załadować zdjęcia, pliki wideo, filmy i gry dzięki 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia za pomocą opcjonalnych kart SD do 2 TB pamięci.

HTC 10 evo, dostępny w wersjach kolorystycznych: grafitowej, srebrnej oraz złotej, będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w grudniu za 2699 złotych.

0
Źródło: HTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.