Z okazji Czarnego Piątku promocja na Surface Pro 4

Firma z Redmond chce skusić osoby rozglądające się za nowym komputerem, obniżając cenę swojego sztandarowego produktu, komputera Surface Pro 4, do rekordowo niskiego poziomu. Zestaw Surface Pro 4 w konfiguracji z procesorem Intel Core m3, klawiaturą Type Cover i piórem Surface Pen będzie można nabyć za 3 399 zł. Promocja potrwa do 6 grudnia.

Microsoft Surface Pro 4 to najlepszy komputer w historii tej firmy, który mimo swojej niewielkiej wagi (766 gram) oraz grubości (8,45 mm), kładzie na łopatki niejednego laptopa dostępnego dziś na rynku. Jeśli Surface Pro 4 był przez was rozważany, ale jedyną przeszkodą w jego zakupie była cena tego komputera, to mamy dobrą wiadomość: Microsoft przygotował radykalną obniżkę ceny Surface Pro 4 w konfiguracji z procesorem Intel Core m3, w zestawie z klawiaturą Type Cover oraz piórem Surface Pen. Teraz taki zestaw można kupić za 3 399 zł.

To najniższa cena w historii sprzedaży Surface Pro 4 na polskim rynku: rabat sięga aż 1 750 zł. Każdy egzemplarz Surface Pro 4 wyposażony jest w wielozadaniowe pióro Surface Pen, które otwiera przed użytkownikiem szereg nowych możliwości. Za jego pomocą można sporządzać odręczne notatki bezpośrednio na stronach internetowych lub aplikacji OneNote. Wystarczy jedno kliknięcie końcówki pióra, aby otworzyć cyfrowy notatnik, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie nasze zapiski. Dwa kliknięcia Pióra pozwolą zrobić zrzut ekranu, a końcówka Surface Pen spełnia funkcję znaną z klasycznej gumki w ołówku: pozwala łatwo wymazać popełnione przez nas błędy. Pióro rozpoznaje 1024 poziomy nacisku i posiada wymienne końcówki (dokupowane osobno).

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.