Nowy ALLPlayer 7.0 już dostępny do pobrania!

Dzisiaj swoją premierę ma 7 już wersja ALLPlayera – w pełni darmowego odtwarzacza stworzonego przez polską firmę ALLPlayer Group. Co nowego znajduje się w kolejnej wersji aplikacji?

Zespół ALLPlayera w pierwszej kolejności skupił się na realizacji uwag użytkowników, które napływały z całego świata. Wykorzystując wbudowane kodeki ALLPlayer 7.0 nie ma problemów z otwarciem żadnego pliku wideo. Nowa wersja jest dodatkowo szybsza i lżejsza.

Filmy jednak cały czas lepiej ogląda się na dużym ekranie komputera niż na telefonie, w związku z tym cały czas rozwijamy wersję ALLPlayera na PC — mówi Maciek Matuszewki, Prezes ALLPlayer Group.

Jedną z kluczowych zmian w ALLPlayerze jest dodanie wyszukiwarki filmów, co pozwala na szybszy dostęp do treści – użytkownik ALLPlayera po prostu wpisuje frazę i od razu dostaje dostęp do interesującego go filmu. Do tego wszystkiego dodane zostało zupełnie nowe sterowanie programem, które ma ułatwiać nawigację.

Mało osób wie, że ALLPlayer to także możliwość słuchania dziesiątek stacji radia internetowego. W nowej wersji użytkownicy dostaną do dyspozycji rozbudowaną opcję radia z wyborem rodzaju muzyki, nowymi stacjami i łatwym dostępem do ulubionych utworów!

Wersja 7.0 jest w pełni kompatybilna z najnowszym Windowsem 10, jest również dostępna na platformach Google Play oraz będzie dostępna jeszcze w grudniu w AppStore.

0
Źródło: AllPlayer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.