Samsung Galaxy S8 będzie… piękny

Ale czy ekrany pokrywające niemal całą przednią ściankę naprawdę okażą się praktyczne?

Na temat Samsunga Galaxy S8 wiemy już całkiem sporo za sprawą regularnie pojawiających się przecieków. Dość powiedzieć, że do tej pory o tym telefonie – który oficjalnie jeszcze nawet nie istnieje – pisaliśmy już co najmniej 21 razy (obecny news jest 22). Dlatego nie ma sensu przypominanie w tym momencie wszystkich informacji na temat jego budowy wewnętrznej, wyposażenia czy możliwości fotograficznych, natomiast warto mimo wszystko sięgnąć do jednego z ostatnich doniesień na temat braku sprzętowych przycisków na przedniej ściance Galaxy S8.

Czemu to takie istotne? Bo właśnie na tego typu pogłoskach oparł się grafik Veniamin Geskin, tworząc wysokiej jakości grafiki przedstawiające „zdjęcia” tego smartfona. Na tyle dobre, że jedna z nich zdobyła w sieci wielką popularność jako… prawdziwe pierwsze zdjęcie telefonu Honor Magic.

Czy na pewno tak wyglądał będzie Samsung Galaxy S8? Tego tak naprawdę nie wiemy, ale trzeba przyznać, że Geskin zrobił niezłą robotę, śledząc doniesienia prasowe na temat nowego smartfona firmy Samsung i „ubierając” je w wirtualną szatę zgodną ze stylistyką urządzeń koreańskiego producenta. Jeśli zatem Galaxy S8 rzeczywiście będzie wyposażony w tego typu ekran, pokrywający (niemal) całą ściankę, zapewne także wygięty lekko po bokach, to naprawdę może wyglądać podobnie do koncepcji zaprezentowanej na obu grafikach. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem ładnie.