BenQ W1210ST: krótkoogniskowy projektor dla graczy

Dwa nowe tryby pracy Game i Bright Game powinny spodobać się graczom.

Projektor ma podstawową rozdzielczość Full HD (1920×1080) i jasność 2200 ANSI lumenów oraz kontrast 15000:1. Dwa 10W głośniki umieszczono w komorze rezonansowej co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala uzyskać bardzo dobre efekty dźwiękowe i poczuć się przykładowo jak na polu walki, torze wyścigowym, stadionie lub w sali kinowej. Projektor wyposażono w obiektyw o krótkiej ogniskowej, który wyświetla obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) z odległości 1,5 m od ekranu, max. przekątna obrazu to 762 cm (300 cali).

MHL – projekcja ze smartfonu i tabletu

Za pomocą kabla MHL bezpośrednio do projektora można podłączyć smartfon lub tablet i na dużym ekranie oglądać zdjęcia, filmy czy surfować po Internecie.

6-elementowe, 6-krotne koło koloru i kalibracja ISFccc

Sześciosegmentowe (RGBRGB) i szybkie, 6-krotne koło kolorów pozwala uzyskać szeroką paletę barw. Kalibracja zgodnie ze standardem ISFccc® co pozwala zachować wierność barw zgodnie z zamysłem twórcy filmu czy gry.

Tryb Game i Bright Game

Po wybraniu trybu Game sportowego następuje dostrojenie barw do nasycenia i balansu tak by lepiej oddawać scenerię popularnych gier czy zieleń murawy stadionu. W trybie Bright Game poprawia się widoczność szczegółów w ciemnych partiach obrazu co znakomicie zwiększa szanse na zwycięstwo w grach typu CS:GO.

Uproszczona konfiguracja

W1210ST wyposażono w uproszczony konfigurator podstawowych parametrów projekcji, prowadzący użytkownika krok po kroku przy pierwszej instalacji projektora oraz przy zmianach konfiguracji.

Cena i dostępność

Projektor jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 4579 zł. Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.