Epson przedłuża promocję na skanery

W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony klientów firma Epson przygotowała rozszerzenie dotychczasowej promocji dla osób planujących zakup profesjonalnego skanera dokumentów. Aż do 31.03 wybrane urządzenia (w tym zarówno modele wcześniej promowane, jak i nowe!) z oferty firmy będą dostępne z gwarancją wydłużoną do 5 lat.

Promocja trwa od 1 stycznia do 31 marca 2017 r. Jej zasady są niezwykle proste: wystarczy dokonać zakupu urządzenia objętego programem promocyjnym, a następnie zarejestrować je na specjalnej stronie firmy Epson pod adresem www.epson.pl/gwarancjanaskanery.

Firma Epson ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań z dziedziny szeroko pojętego przetwarzania obrazu, w tym jego skanowania. Autorska, nowoczesna technologia oraz pakiet profesjonalnego oprogramowania wspomagającego pracę sprawiają, że wybór skanerów objętych promocją sprawdzi się tak w przypadku tworzenia zaawansowanych rozwiązań zarządzania dokumentacją (DMS) dla biznesu, jak i w małej instytucji czy urzędzie. Wieloletnia gwarancja stanowi dodatkową oszczędność, która przekłada się na niższe koszty posiadania (TCO).

Rozszerzenie standardowej gwarancji na całą rodzinę urządzeń do 5 lat jest najlepszym dowodem na to że Epson jest absolutnie przekonany o niezawodności swoich produktów. Tworzone są one z myślą o użytkowaniu przez lata, cały czas zachowując najwyższy komfort i efektywność użytkowania. Co ważne, dotyczy to zarówno objętego aktualną promocją sprzętu, jak i całej oferty – mówi Szymon Kaczorowski, Business Account Manager w Epson.

Z wydłużonej, pięcioletniej gwarancji, skorzystać mogą nabywcy modeli:

Epson WorkForce DS-520

– skaner z podajnikiem arkuszy i funkcją dwustronnego skanowania przy prędkości 30 str./min, oferujący zaawansowane możliwości obrazowania oraz oprogramowanie Document Capture Pro, pozwalające na proste zintegrowanie skanera z firmowym systemem zarządzania dokumentacją.

Epson WorkForce DS-520N

– skaner wyposażony w moduł sieciowy oraz funkcje szybkiego skanowania i przetwarzania danych. Może być wykorzystywany przez wielu użytkowników i znakomicie usprawnia obieg dokumentów w organizacji (dzięki oprogramowaniu Document Capture Pro wielu użytkowników ma dostęp do funkcji skanowania za pomocą jednego przycisku z ustawieniami dostosowanymi do różnych typów zadań).

Epson WorkForce DS-560

– skaner z funkcją szybkiego skanowania i przetwarzania danych, znacznie usprawniający obieg dokumentów w organizacji. Umożliwia łączność za pośrednictwem Wi-Fi i Wi-Fi DirectTM oraz interfejsu USB. Oprogramowanie Document Capture (Mac) i Document Capture Pro (Windows) pozwala wielu użytkownikom na konwertowanie, sortowanie i automatyczne eksportowanie zeskanowanych plików do chmury lub innego systemu zarządzania dokumentami.

Epson WorkForce DS-1630

– urządzenie o najmniejszych rozmiarach w swojej klasie, z automatycznym podajnikiem dokumentów usprawniającym pracę. Wyposażone w technologię przetwarzania obrazu firmy Epson zapewniającą funkcje inteligentnego dopasowania koloru i obrazu, takie jak przycinanie dokumentów, korekcja skosu czy usuwanie pustych stron i tła.

Epson WorkForce DS-1660W

– profesjonalny skaner bezprzewodowy z łącznością Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalającą na udostępniania urządzenia wielu użytkownikom. Dzięki funkcji NFC można sterować urządzeniem za pomocą aplikacji Epson Scan App na smartfonie, a następnie edytować i retuszować obrazy cyfrowe przed ich zapisaniem i udostępnieniem.

Epson WorkForce DS-530

– Automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 50 arkuszy, szybkość skanowania sięgająca 35 str./min (do 70 obr./min) oraz obsługa szerokiej gamy nośników pozwalają na błyskawiczne skanowanie, indeksowanie, archiwizowanie oraz udostępnianie dokumentów biznesowych. Oferuje pierwszy w branży tryb skanowania precyzyjnego dokumentów pogniecionych lub delikatnych, przy czym możliwe jest skanowanie materiałów o różnej grubości, takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m2

i gruby karton o gramaturze 413 g/m2

. Arkusz przenoszący A3 przyspiesza proces, automatycznie cyfrowo zszywając ze sobą większe dokumenty.

Po wyposażeniu urządzenia w opcjonalną przystawkę zmienia się ono w skaner płaski, co dodatkowo zwiększa możliwości użycia.

Epson WorkForce DS-530N

– oprócz możliwości przetwarzania dokumentów identycznie jak w poprzednim modelu, przystawka sieciowa zapewnia dodatkowo swobodę połączeń sieciowych, co pozwoli sprawnie zintegrować sprzęt z infrastrukturą IT każdego biura.

Epson WorkForce DS-570W

– posiada wszystkie zalety i funkcjonalności modelu DS-530, a dodatkowo oferuje rozbudowane funkcje łączności bezprzewodowej. Inteligentne oprogramowania automatycznie zapewnia pomijanie pustych stron, łączenie skanów A3 czy usuwanie na skanie otworów po dziurkaczu.

Aby skorzystać z wydłużonej, pięcioletniej gwarancji na wymienione urządzenia należy zachować dowód zakupu i zarejestrować urządzenie na stronie: www.epson.pl/gwarancjanaskanery Więcej informacji o bieżących promocjach Epson znaleźć można na stronie: https://www.epson.pl/promotions

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.