Konkurs! Przetestuj i zatrzymaj drukarkę Epson L386!

System stałego zasilania atramentem, Wi-Fi, drukowanie, skanowanie, kopiowanie... WARTO!!!

Samo pytanie nie jest trudne i brzmi:

Dlaczego uważasz drukarkę Epson L386 za godną przetestowania i co zechcesz przede wszystkim sprawdzić?

Ale odpowiedź powinna być taka, żeby naprawdę przekonać naszą redakcję, że to Ty będziesz najlepszym testerem urządzenia, które potem zatrzymasz.

My już wiemy, że to świetna drukarka! A raczej nawet prawdziwe urządzenie wielofunkcyjne, które oprócz świetnej jakości wydruków oferuje także skanowanie i kopiowanie. Do tego łączy się przewodowo lub poprzez Wi-Fi, a zintegrowany zewnętrzny system ogromnych pojemników na atrament sprawia, że drukowanie stało się niezwykle ekonomiczne. Wiele informacji na temat tej drukarki znajdziesz też na stronie producenta.

Zapas tuszu, który otrzymujemy w momencie kupna Epsona L386, starczy na wydrukowanie 13 000 stron czarno-białych lub 6500 kolorowych!

Najważniejsze, że Ty też możesz się przekonać o jakości i wydajności tej drukarki! Pod jednym prostym warunkiem: do 9 stycznia 2017 musisz nadesłać na adres [email protected] swoja odpowiedź oraz kilka słów o sobie.

Komisyjnie wybierzemy pięć osób, których listy okażą się najbardziej przekonujące. Każda z nich dostanie na własność drukarkę w zamian za to, że podzieli się swoimi wrażeniami z używania modelu Epson L386.

Opinie testerów opublikujemy na łamach miesięcznika CHIP i w serwisie CHIP.pl!

PEŁNY REGULAMIN ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE KONKURSU