Pierwsze zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy S8

Podwójnie wygięty ekran, który ledwo mieści się na przedniej ściance telefonu. Zobacz, jak naprawdę wygląda Samsung Galaxy S8.

Kiedy ponad półtora miesiąca temu prezentowaliśmy pierwsze Samsunga „zdjęcia” Galaxy S8, stworzone przez grafika na podstawie sumy dostępnych w sieci pogłosek i przecieków, spotkaliśmy się z głosami krytyki. Dla przykładu jeden z komentarzy:

Podsumujmy: na podstawie plotek, przecieków i zwykłej pisaniny z sufitu, jakiś koleś zrobił render modelu 3d urządzenia, o którym absolutnie nic pewnego nie wiadomo. Trochę to przypomina staranie pary, znającej się jedynie korespondencyjnie, o dziecko, przy czym każde z nich jest tej samej płci, o czym wie tylko jedno z nich a i to nie na pewno, bo nie jest w stanie sprawdzić, czy druga strona też nie udaje:-)

Wspominamy o tym, bo to jest właśnie dobry moment na powrót do tamtego artykułu, pokazujący coś bardzo ciekawego. Zobaczcie, jak wyglądał

„wymyślony przez grafika” Samsung Galaxy S8

:

A jak ma wyglądać już ten prawdziwy Samsung Galaxy S8, choć oczywiście nadal opieramy się na grafikach, które nielegalnie przedostały się do sieci. Z dużym prawdopodobieństwem rzeczywiście są to jednak oficjalne materiały prasowe koreańskiego producenta:

Podobieństwo jest uderzające. Różnicą – dość znaczącą – jest brak logo firmy Samsung na przedniej ściance. Jedynym miejscem, na którym je zobaczymy, jest tylna ścianka – i to ona wydaje się najciekawsza. Z jednej strony przypomina trochę „plecki” Samsunga Galaxy S7, ale pojawia się na niej jedna bardzo istotna nowość – przeniesiony do tyłu czytnik linii papilarnych. Co ciekawe, nie jest on umieszczony centralnie, tak jak w wielu smartfonach innych producentów, ale nieco bardziej z boku, po prawej stronie obiektywu. Czy dzięki temu użytkownikowi łatwiej będzie od razu trafić palcem na czytnik? To dość wątpliwe.

Front smartfona to absolutnie dominujący ekran, ledwo mieszczący się na przedniej ściance i obustronnie wygięty. Podtrzymujemy w tym momencie naszą opinię – Samsung Galaxy S8 będzie jednym z najładniejszych smartfonów, jakie niebawem pokażą się na rynku. A kiedy dokładnie? No cóż, zapewne nie tak szybko, jak mogliśmy się tego pierwotnie spodziewać.

Więcej informacji na temat Samsunga Galaxy S8 – w tym oczywiście dotyczących danych technicznych – znajdziecie w całym pakiecie doniesień na jego temat.

0
Źródło: slashleaks.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.