Huawei P10 już w Polsce – znamy ceny!

Huawei P10 jest dostępny w polskich sklepach i u operatorów w wersji 4.0 GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej w kolorach czarnym i srebrnym. Zapłacimy za niego 2699 zł.

Design nowego flagowca Huawei może również zachwycić – podwójny aparat nie wystaje z obudowy, a czytnik linii papilarnych ukryty został pod taflą szkła. Dodatkowo czytnik ten pełni funkcję paska nawigacji, co zwiększa ekran główny o wielkości 5,1″. Smartfon wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD.

Huawei P10 jest wyposażony w aparat, który powstał we współpracy z firmą Leica. Ofeurje on obraz z dwóch soczewek – 12 MP RGB oraz 20 MP monochromatycznej z jasnością F/2.2. Dzięki takiemu połączeniu, oraz obecności systemu optycznej stabilizacji obrazu możemy liczyć na nieporuszone kadry i wysoką jakość zdjęć.

Innowacją dla wszystkich, którzy uwielbiają wykonywać zdjęcia portretowe jest tryb, który wykorzystuje technologię trójwymiarowego wykrywania twarzy. Analizie podlega aż 190 cech, związanych z mimiką i kolorystyką. Wiedza zebrana przez czujniki wykorzystywana jest do korekcji oświetlenia oraz przy korzystaniu z trybów upiększających.

Po raz pierwszy również przedni aparat powstał we współpracy z firmą Leica. 8 Mpx i jasność F/1.9
pozwalają na wykonanie portretów i selfie o niespotykanej wcześniej jakości. Dodatkowo, czujniki
w przednim aparacie automatycznie rozpoznają czy w kadrze znajduje się jedna czy więcej osób. W tym drugim przypadku uruchamiany jest tryb szerokokątny.

Na pokładzie Huawei P10 znajdziemy także ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Całość napędza energia z akumulatora o pojemności 3200 mAh, która przy zwykłym użytkowaniu ma gwarantować do dwóch dni pracy. Warto dodać, że ładowanie odbywa się z wykorzystaniem technologii Huawei Super Charge, która nie tylko wpływa na szybkość uzupełniania energii, ale także na bezpieczeństwo samego procesu.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.