Panasonic Lumix GH5 sprzedaje się jak świeże bułeczki

Panasonic rozpoczął zapisy na zakup nowego aparatu 10 lutego 2017 r. Akcja przedsprzedaży zakończyła się 20 marca gigantycznym sukcesem.

Już rozpoczęły się pierwsze wydania zamówionych aparatów klientom ostatecznym. Promocja przedsprzedaży opierała się o korzyść dla przyszłych posiadaczy Lumixa GH5 w postaci pięcioletniej gwarancji oraz

klucza aktualizacji oprogramowania DMW-SFU1 umożliwiającego zapis wideo w trybie V-LogL

. Użycie klucza aktualizacji oprogramowania uaktywnia również w kamerze tablicę LUT (Look Up Table), umożliwiającą odtwarzanie zapisanych w urządzeniu filmów w trybie V-LogL.

„Już na etapie planowania kampanii marketingowych i sprzedażowych nowego aparatu wiedzieliśmy, iż Lumix GH5 jest skazany na sukces. Jego poprzednik Lumix GH4 jest uważany przez wielu specjalistów za najlepszy sprzęt z jakim przyszło im pracować. Tym bardziej ekscytująca jest możliwość oddania w ręce użytkowników modelu, który z pewnością zrewolucjonizuje podejście klientów do tworzenia filmów i pozwoli na uzyskanie idealnych obrazów!” – nie kryje entuzjazmu Klara Ufnalewska, Menedżer Public Relations w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Idea „A better life, a better World” przyświeca inżynierom Panasonic na każdym poziomie ich pracy. Wiele innowacyjnych urządzeń, które wyszły spod skrzydeł japońskiego koncernu są tego najlepszym przykładem. Majstersztyk, jakim z pewnością są aparaty z serii GH, tylko potwierdza ten trend i wyznacza ścieżki, którymi chce podążać wielu.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.