Woolet 2.0 – polski, inteligentny portfel drugiej generacji

Woolet to polski producent inteligentnych portfeli, który osiągnął sukces na Kickstarterze w 2015 roku. Do sprzedaży trafiła właśnie druga edycja gadżetu.

Ręcznie szyte w Polsce portfele Woolet wyposażone zostały w niewidoczną, zintegrowaną elektronikę, zasilaną przez baterię ładowaną bezprzewodowo w standardzie Qi. Dzięki dyskretnie wszytemu pomiędzy warstwy skóry modułowi komunikacyjnemu Bluetooth LE, każdy Woolet łączy się w czasie rzeczywistym ze smartfonem właściciela. System powiadomień gwarantuje, że nawet osoby z natury roztargnione nigdy nie zapomną o zabraniu ze sobą takiego portfela. Dzięki temu rozwiązaniu równie trudne jest jego przypadkowe zgubienie.

Aplikacja mobilna Woolet oferuje funkcję śledzenia opartą na ostatniej zarejestrowanej pozycji portfela na mapie, dzięki czemu ewentualną zgubę stosunkowo łatwo można zlokalizować. W obu nowych portfelach zastosowano mocniejsze w stosunku do poprzedniej generacji Wooleta głośniczki, które zdalnie aktywowane przez użytkownika, są w stanie wygenerować dźwięk o mocy do 90 dB.

Woolet 2.0 mieści cztery karty kredytowe w dedykowanych kieszonkach, a dodatkowy slot pozwala na

umieszczenie w portfelu dokumentów tożsamości lub większej liczby kart. Woolet Travel XL 2.0 posiada miejsce na sześć kart kredytowych i dwie dodatkowe, powiększone kieszenie na dokumenty.

Nowe Woolety debiutują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz brązowej. Wkrótce dostępny będzie również alternatywny wariant z nowoczesnej ekoskóry. Portfele można zamawiać

w internetowym sklepie woolet.co. Podstawowa wersja modelu Woolet 2.0 wyceniona została na 119

dolarów, natomiast Woolet Travel XL 2.0 kosztuje 149 dolarów.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.