Huawei MediaPad M3 Lite 10 i T3 od maja w sprzedaży

MediaPad M3 Lite 10 wyróżnia doskonały system audio zaprojektowany we współpracy ze specjalistami z firmy Harman Kardon. Natomiast linia T3 to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny.

Huawei MediaPad M3 Lite 10 charakteryzuje się minimalistycznym designem. Metalowe ramki idealnie dopasowane do ekranu sprawiają, że urządzenie prezentuje się bardzo elegancko. Tablet waży zaledwie 460 gramów, ma korpus o grubości 7,1 mm – jest lekki i smukły, co znacznie ułatwia trzymanie i poprawia wygodę codziennego użytkowania.

Huawei MediaMad M3 Lite 10 wykorzystuje autorską technologię Huawei SWS 3.0, która zapewnia

doskonałe wrażenia audio. Zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów dźwięk jest czysty i głęboki. Aby zapewnić najwyższą jakość odtwarzania multimediów nawet podczas obracania tabletu, Huawei MediaPad M3 Lite 10 oferuje inteligentną technologię przełączania kanałów audio. Cztery głośniki zapewnią prawidłowe odtwarzanie prawego i lewego kanału, bez względu na pozycję, w jakiej trzymany jest tablet.

Huawei MediaPad M3 Lite 10 wyposażony jest w 10-calowy ekran IPS 1920 x 1200 FHD o współczynniku kontrastu 1000: 1, akumulator o pojemności 6660 mAh oraz dwa aparaty o rozdzielczości 8MP. Tablet w kolorze szarym z pamięcią 3GB + 32GB będzie dostępny już

w maju w cenie 1399 zł (WiFi) i 1599 zł (LTE).

Z kolei seria MediaPad T3 to idealny wybór dla całej rodziny. Tablety mają aluminiowe obudowy, są lekkie (odpowiednio 7′ – 260g, 8′ – 330g i 10′ – 440g) i zostały wyposażone w pojemne akumulatory pozwalające na od 6 do 8 godzin odtwarzania filmów wideo. Jednym z elementów oprogramowania tabletów Huawei MediaPad T3 jest specjalny „Kącik dziecięcy”. Dzięki tej funkcjonalności można ustawić poziom kontroli rodzicielskiej i blokować dostęp do niechcianych treści oraz aplikacji. Jest także możliwość konfiguracji „Kącika dla dzieci”, by dziecko miało dostęp tylko do wybranych aplikacji. Można też blokować połączenie internetowe czy rozmowy telefoniczne oraz ustalić dopuszczalny czas pracy z tabletem.

Kolejnym wyróżnikiem urządzenia jest dbałość komfort dla oczu – filtr niebieskiego światła sprawia,

że po włączeniu tej opcji, wyświetlacz będzie filtrował niebieski kolor. Zapobiega to przemęczeniu oczu

oraz zapewnia ich komfort, szczególnie w nocy. Dodatkowo, tablety wyposażono w możliwość płynnej

regulacji podświetlenia czytanego obrazu.

Tablety Huawei MediaPad T3 będą dostępne w maju w cenach:

  • Huawei MediaPad T3 10′ wifi – 899 PLN, kolor szary
  • Huawei MediaPad T3 8′ wifi – 749 PLN, kolor szary
  • Huawei MediaPad T3 7′ wifi – 449 PLN, kolor srebrny i szary
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.