Samsung Galaxy Note 8 na pierwszym zdjęciu

Ze względu na to, że oba najnowsze smartfony Samsung Galaxy S8 i S8+ sporo urosły, przynajmniej pod względem wielkości ekranu, nowy Galaxy Note 8 może się okazać zaskakująco do nich podobny.

Wiele osób, które patrzą na nowego Samsunga Galaxy S8+, wyposażonego w ekran o przekątnej aż 6,2 cala, zadaje sobie proste pytanie – skoro S8+ jest taki wielki, to jak wyglądać będzie nowy Samsung Galaxy Note 8? Czy będzie wyposażony w jeszcze większy ekran? A może będzie to ekran o podobnej przekątnej, ale innych proporcjach? A może – i takich głosów było zaskakująco dużo – nowy Note 8 będzie niemal identyczny w porównaniu do modelu S8+, a jedyną różnicą będzie rysik S-Pen?

A może nawet dwa rysiki (no dobra, to oczywiście informacja z 1 kwietnia…)? W każdym razie warto zdać sobie sprawę, że scenariusz z pozostawieniem tej samej wielkości i dodaniem rysika ma sporą wadę: zmniejsza się ilość miejsca w obudowie. W takim wypadku mogłoby się okazać, że doszedł rysik, ale taki Note 8 wyposażony byłby w akumulator o mniejszej pojemności. Tym bardziej, że Samsung nie będzie raczej upychał na siłę jak największego akumulatora, ale zostawi zapewne odrobinę luzu w obudowie.

Dość gdybania. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Samsung Galaxy Note 8 (oczywiście o ile to zdjęcie jest prawdziwe) i czy jest podobny do S8+, to oto pierwsze zdjęcie tego smartfona, które wyciekło do sieci:

Bezramkowa konstrukcja, wirtualne przyciski… wszystko wygląda znajomo, prawda?

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.