LG V30 – znamy datę premiery flagowca

Fot. Concept Creators
Premiera jednego z najbardziej oczekiwanych telefonów roku – LG V30 – ma mieć miejsce 31 sierpnia, podczas konferencji poprzedzającej berlińskie targi IFA.
LG V30 - wypatrywany od pewnego czasu koreański flagowiec zadebiutuje wczesną jesienią.
LG V30 o przekątnej 5, 7″ zadebiutuje 31 sierpnia podczas konferencji w Berlinie.

W swoim ojczystym kraju, smartfon trafi do sprzedaży 15 września. Natomiast od 17 września zamówienia na na LG V30 będą mogli składać mieszkańcy USA. Kilka dni później, bo już 28 września, LG V30 pojawi się na półkach amerykańskich sklepów.

Nie znamy jeszcze daty rozpoczęcia sprzedaży w Europie. Natomiast w dokumencie, na który powołuje się Android Authority, mowa jest o tym, że 28 września ma być dniem rozpoczęcia sprzedaży globalnej. To oznacza, że w Europie moglibyśmy się spodziewać LG V30 albo w tym samym terminie, w jakim rozpocznie się sprzedaż w USA, bądź niewiele później.

LG V30 jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń roku i może być największym konkurentem dla  Samsunga Galaxy Note 8. Najnowsze informacje sugerują, że będzie to pierwszy smartfon LG z 6-calową ekranem OLED z ultra cienkimi ramkami, zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Nie jest jeszcze do końca pewne w jakiej ostatecznie konfiguracji ten model trafi rynek, choć oczywiście niektórych elementów możemy się spodziewać, o czym pisaliśmy już wcześniej. Bardzo prawdopodobne jest to, że zgodnie z zapowiedziami będzie wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej, podobnie jak większość flagowców z tego roku, a być może nawet w 6 GB pamięci RAM. | CHIP

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.