Thor: Ragnarok zatrzęsie kinami w listopadzie

Na Comic-Conie Marvel zaprezentował zwiastun "Thor:Ragnarok". Premiera filmu zapowiedziana jest na listopad i już teraz wiemy, że twórcy skupili się na akcji i dobrych dialogach.

Cate Blanchett w roli famme fatale wygląda obłędnie. Już na pierwszy rzut oka widać, kto w „Thorze: Ragnaroku” jest czarnym charakterem. Bogini Hel chce zniszczyć cywilizację i ustanowić swoje rządy. Z demoniczną pięknością zmierzyć będzie musiał się Thor ze swoją drużyną superbohaterów: Lokim, Hulkiem oraz Walkirią. W rolę Odyna wcieli się sir Anthony Hopkins.

Zanim jednak Thor (w tej roli wystąpi Chris Hemsworth) przybędzie na ratunek nękanej przez Hel krainie, będzie musiał odzyskać swój młot i zmierzyć się na krańcu wszechświata w walce gladiatorów z Hulkiem granym przez Marka Ruffalo. Panowie dobrze się znają, bo walczyli wspólnie jako Avengersi. Dzięki zwiastunowi wiemy już, że nie zabraknie przekomarzania się między superbohaterami i dialogów, które zapewne staną się kultowymi.

Thor będzie miał poważnego przeciwnika.
Cate Blanchett wystąpi w roli demonicznej Heli (fot. Marvel)

W zwiastunie czuć powrót do stylu lat 80-tych. Bohaterowie wyglądają niczym członkowie zespołu Manowar, a elektroniczna muzyka jest jakby żywcem wyjęta z „Kung Fury”. Brakuje tylko Davida Husselhoffa do kompletu. Produkcja jest oczywiście wspierana efektami specjalnymi z XXI wieku, które nie niszczą klimatu, a tylko potęgują wrażenie.

Thor z drużyną będą musieli pokonać Heli.
Thor wraz Hulkiem, Walkirią oraz Loki stawią czoła zagrożeniu (fot. Marvel)

Zwiastun został pokazany na Comic-Conie w San Diego. Amerykański konwent fantastyki od 1970 roku gromadzi miłośników komiksów, filmu i książek opowiadających między innymi o superbohaterach. Na imprezie pojawiają się znani pisarze, aktorzy i reżyserzy, a studia nagraniowe zapowiadają nowe filmy. Od tego roku konwent zawitał także do Polski pod nazwą Warsaw Comic Con. Nasza redakcja nie może się doczekać 3 listopada, na kiedy zapowiedziano premierę filmu „Thor: Ragnarok”. |CHIP

Źródło: Marvel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.