Moto X4 ze szczegółami

Pojawił sie render, pokazujący najnowszy telefon chińskiego Lenovo. Znamy też specyfikację telefonu.

Według portalu Android Authority, nowe urządzenie produkowane przez Lenovo, a wydawane pod marką Moto będzie miało dwa warianty. Pierwszy z nich, który najprawdopodobniej trafi na rynek europejski, zostanie wyposażony w 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Z kolei model kierowany na rynki azjatyckie ma mieć 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni na dane. Reszta specyfikacji w obydwu wersjach będzie identyczna.

Na renderze przygotowanym dla mediów Moto X4 wygląda tak.

moto x4
Smartfon ma być oferowany w dwóch kolorach (fot. Android Authority)

X4 otrzyma 5,2-calowy ekran Full HD, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 630, 16-megapikselowy aparat do selfie z obiektywem o jasności f/2.0 i diodą doświetlającą. Z tyłu będzie podwójny aparat główny z 12-megapikselowym obiektywem o jasności f/2.0 i 8-megapikselowym > f/2.2. Smartfon dostanie ponadto akumulator o pojemności 3000 mAh, czytnik linii papilarnych i wejście USB typu C. Urządzenie jest zapowiadane jako pyło i wodoszczelne (klasa IP68). Całość – pod kontrolą Androida 7.1.1. Niestety zabraknie wsparcia dla modułów Moto Mods.

Data premiery Moto X4 nie została oficjalnie zapowiedziana, ale przeciek może świadczyć o tym, że debiut urządzenia jest bliski. | CHIP

0
Źródło: mashable.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.