LG V30: pasek skrótów, rozpoznawanie twarzy i inne

Fot. Concept Creators
LG V30 odblokujemy spoglądając na ekran lub wypowiadając słowo kluczowe. Zainstalowana aplikacja Graphy upiększy nasze zdjęcia.

Nowy flagowiec LG będzie wyposażony w kilka ciekawych funkcji. Graphy umożliwi użytkownikom V30 pobranie oraz dzielenie się filtrami opartymi na ustawieniach aparatu. Dzięki temu nasze zdjęcia będą bardziej przypominać te robione przez profesjonalnych fotografów, którzy umieszczą swoje zdjęcia w bazie LG. Zobaczyliśmy też jak będzie wyglądała „pływająca belka”, która ma zastąpić w LG V30 dodatkowy ekran. Okazuje się, że będzie to wysuwany pasek narzędziowy umieszczony na krawędzi ekranu.

LG V30 to nowy flagowiec koreańskiego producenta.
LG pokazało pływającą belkę z aplikacjami (fot. LG)

Poza standardowym wpisywaniem kodu pin oraz czytnikiem linii papilarnych V30 będzie wyposażony w nowe funkcje odblokowania telefonu. Smartfon uaktywni się kiedy „zauważy” twarz użytkownika albo kiedy usłyszy wcześniej wybrane przez użytkownika słowo-klucz. LG V30 będzie też miał udoskonaloną wersję swojego wygaszacza ekranu. Funkcję Always on Display będzie można skonfigurować, umieszczając na ekranie czuwania własne zdjęcia, zegar oraz inne widgety.

Wygaszacz ekranu LG V30 będzie można skonfigurować.
Ekran czuwania będzie można dostosować wedle własnych upodobań (fot. LG)

Koreańska firma ma zaprezentować swój nowy flagowiec na przełomie sierpnia i września podczas konferencji technologicznej IFA w Berlinie. Telefon będzie miał ekran OLED o przekątnej 6 cali. O szczegółach technicznych smartfonu pisaliśmy w CHIP-ie na początku sierpnia. LG V30 jednak prawdopodobnie nie trafi do sprzedaży w Polsce. | CHIP

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.