Samsung w Berlinie – zegarek, opaska i słuchawki

Fot. CHIP
Wodoodporny zegarek Gear Sport przyda się podczas pływania. Gear Fit2 Pro to opaska sportowa z GPS-em. Do sprzedaży trafią też bezprzewodowe słuchawki Gear Icon X. Byliśmy na niemieckiej prezentacji.

Gear Sport ma kosztować w Polsce 1499 złotych, za Gear Fit2 Pro zapłacimy natomiast 949 złotych. Obydwa urządzenia dysponują wieloma sprytnymi funkcjami. Potrafią między innymi rozpoznać, jakie ćwiczenia w danym momencie wykonujemy. Zostaną one zaklasyfikowane jako np. chodzenie, bieganie lub jazda na rowerze. Jest też kategoria „dynamiczne”, przez co urządzenia Samsunga rozumieją m.in. taniec i koszykówkę. Trzecim urządzeniem, które przedstawił producent są bezprzewodowe słuchawki Gear Icon X. Będzie można je kupić za 799 złotych.

Gear Sport to nowy inteligentny zegarek Samsunga (fot. Samsung)

Aby uprzyjemnić ćwiczenia, w gadżetach można zainstalować Spotify, które umożliwi słuchanie muzyki także offline i bez konieczności noszenia przy sobie smartfonu. Urządzenie obsłuży programy Armour Record, MyFitnessPal, MapMyRun oraz Endomondo.

Na targach IFA pokazano opaskę Gear Fit2 Pro (fot. Samsung)

Sprzęt może zaciekawić pływających. Urządzenia są wodoodporne i umożliwiają monitorowanie treningu w basenie. Specjalnie zaprojektowana w tym celu aplikacja Speedo On zanotuje, ile długości przepłynęliśmy, zmierzy czas, a nawet styl w jakim pokonaliśmy dystans.

Do sklepów trafią też nowe słuchawki bezprzewodowe Gear Icon X (fot. Samsung)

Samsung pokazał nowe urządzenia w Berlinie, przed rozpoczynającymi się w piątek targami IFA. Na miejscu są nasi dziennikarze, poniżej fotorelacja Konstantego Młynarczyka.

| CHIP

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.