Gamingowa Marka Roku dla ASUS-a

ASUS zdobył główną nagrodę CHIP-a. Ale wyróżniliśmy producentów urządzeń, podzespołów i akcesoriów dla graczy także w 13 szczegółowych kategoriach. O tym kto wygrał, zdecydowały wasze głosy, oddawane przez kilka dni w konkursowej ankiecie.

„Politycznie” byłoby napisać, że walka była wyrównana, ale to nieprawda. Zdecydowanym faworytem czytelników CHIP-a okazała się być firma ASUS i jej Republic of Gamers. ASUS zdobył główną nagrodę, czyli tytuł Gamingowej Marki Roku 2017.

Wręczamy nagrodę ASUS-owi (fot. CHIP)

ASUS mocno zaznaczył swoją obecność też w konkretnych kategoriach. Jak zobaczycie poniżej, pojawia się na czołowych miejscach w 10 z 13 dziedzin. Pisaliśmy już wczoraj wieczorem w „Dzieje się”, zaraz po tym jak ogłosiliśmy wygranych na PGA, które firmy zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych rywalizacjach. Teraz bardziej precyzyjne wyniki waszego głosowania. W każdej kategorii, dotyczącej sprzętu do gier, podajemy trzy pierwsze pozycje.

Komputery stacjonarne
1. ASUS ROG
2. MSI
3. Alienware

Ekstremalne komputery
1. Alienware
2. Acer
3. MSI

Myszy, klasa premium
1. Razer
2. SteelSeries
3. ASUS

Myszy, klasa ekonomiczna
1. A4Tech
2. ASUS
3. Logitech

Mechaniczne klawiatury
1. Razer
2. ASUS
3. SteelSeries

Dyski SSD
1. HyperX
2. Samsung
3. Intel

MSI znalazło się na podium w 6 kategoriach (fot. CHIP)

Mobilne laptopy
1. ASUS ROG
2. MSI
3. Alienware

Laptopy, klasy DTR
1. ASUS ROG
2. MSI
3. Acer

Słuchawki
1. HyperX
2. Razer
3. ASUS

Monitory
1. ASUS ROG
2. LG
3. Samsung

Karty graficzne
1. MSI
2. ASUS
3. Gigabyte

Płyty główne
1. ASUS ROG
2. MSI
3. Gigabyte Aorus

Pamięci RAM
1. HyperX
2. Corsair
3. Crucial

Logotyp konkursu (proj. Piotr Sokołowski)

Podczas PGA wyróżniliśmy producentów w waszym imieniu. Rywalizacja była zacięta, a w kilku kategoriach zadecydowały dosłownie pojedyncze głosy. Jeśli chcielibyście ocenić wyniki, napiszcie w komentarzach, co, według was, zadecydowało o wygranej konkretnych marek w poszczególnych kategoriach. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.