Genesis Krypton 800

Krypton 800 to najbardziej zaawansowana mysz tego producenta. "Na papierze" oraz na zdjęciach prezentuje się bardzo obiecująco.

Gamingowe akcesoria to coraz ważniejszy kawałek rynku. Dlatego też marka Genesis (dawniej Natec Genesis), specjalizująca się w niedrogich myszach, klawiaturach i słuchawkach, wypuściła właśnie produkt o zdecydowanie wyższych aspiracjach. Krypton 800 to bowiem gryzoń kosztujący 189 złotych, który oferuje niemało, szczególnie jak na tę cenę.

W dobie myszy profilowanych cechą charakterystyczną Genesis Krypton 800 jest symetryczny kształt, dzięki któremu z gryzonia mogą korzystać zarówno gracze prawo-, jak i leworęczni gracze. Mysz ma łącznie 10 programowalnych przycisków.

Sercem Krypton 800 jest sensor optyczny PMW3330, ten sam, z którego korzystają CoolerMaster Master Mouse S, Asus Strix Evolve czy Modecom Volcano MC-GMX4. To właśnie on umożliwia m.in. ustawienie czułości gryzonia od 400 do 10200 DPI. Dostosowanie rozdzielczości odbywa się za pomocą przycisku pod rolką. Krypton 800 może się pochwalić maksymalną szybkością przetwarzania danych na poziomie 8000 FPS, maksymalną akceleracją 30 G, czy częstotliwość próbkowania 1000 Hz. To parametry charakterystyczne raczej dla droższych urządzeń. Myszkę wyposażono też w przełączniki OMRON, o żywotności do 20 mln kliknięć.

W cenie 189 złotych Genesis Krypton 800 prezentuje się jako dość atrakcyjny produkt. Rywale są jednak dość poważni. W podobnej cenie znajdziemy Gigabyte XM300 czy DreamMachines DM1 Pro, a także wspomniany już CoolerMaster MasterMouse S. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.